جمعیت منطقه ۲۲ از مرز ۵۰۰ هزار نفر گذشت!

۱۳۹۷-۱۲-۲۵ جامعه

جمعیت منطقه ۲۲ از مرز ۵۰۰ هزار نفر گذشت!

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران می‌گوید افق جمعیتی در منطقه ۲۲ شهرداری تهران ۳۸۰ هزار نفر بوده است ولی اکنون جمعیت این منطقه با توجه به ساخت و سازهایی که صورت گرفته از مرز ۵۰۰ هزار نفر گذشته است.

زهرا نژادبهرام در گفت‌وگو با پانا درباره مشکلات منطقه ۲۲ شهرداری تهران و کمبود فضای آموزشی در این منطقه اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که در این منطقه وجود دارد ساخت و ساز بی‌رویه و بیش از حد ساختمان‌های مسکونی و تجاری است که باعث شده جمعیت منطقه از آنچه که برای آن پیش‌بینی شده بود، فراتر برود و زیرساخت‌های مورد نیاز برای ارائه خدمات به شهروندان آنگونه که باید فراهم نباشد.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به کمبود فضای آموزشی در منطقه ۲۲ تصریح کرد: زیرساخت‌هایی که در منطقه ۲۲ شهرداری تهران باید برای فضای آموزشی در نظر گرفته می‌شد به فضای مسکونی و تجاری تبدیل شده است و ما در تلاش هستیم که مشکلات این منطقه کاهش یابد. البته نمی‌توانیم برای فضای آموزشی کاری کنیم و فقط می‌توانیم فضا را در اختیار آموزش و پرورش قرار دهیم.

وی اضافه کرد: شهر تهران یکی از محروم‌ترین شهرها از نظر مدرسه‌سازی است و نیاز است که خیرین مدرسه‌ساز به مناطقی از جمله ۱۱، ۱۲و ۲۲شهرداری تهران بیشتر و ویژه توجه کنند زیرا هم‌اکنون هزار مدرسه فرسوده در شهر تهران وجود دارد.

(نمایش کل : ۷ - نمایش امروز : ۱)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۱۲-۲۵ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.