دادگاه محمدرضا خاتمی برگزار نشد

۱۳۹۷-۱۲-۱۸ سیاست

دادگاه محمدرضا خاتمی برگزار نشد

وکیل نایب رییس مجلس ششم از برگزار نشدن نخستین جلسه دادگاه محمدرضا خاتمی خبر داد و گفت: ما صبح امروز – شنبه – در وقت مقرر در دادگاه حاضر شدیم که به دلیل بلاتصدی بودن دادگاه، نخستین جلسه رسیدگی برگزار نشد و مقرر شد که وقت دادگاه در آینده ابلاغ شود.

به گزارش ایرنا، حجت کرمانی وکیل محمدرضا خاتمی درباره اتهامات اعلام شده علیه موکل خود و جلسه رسیدگی به این اتهامات که قرار بود صبح امروز برگزار شود، اظهارداشت: پیرو مصاحبه موکلم با برنامه اینترنتی رودررو درباره تخلفات انتخاباتی ریاست جمهوری دهم، وی متهم به نشر اکاذیب شد.

وی افزود: جلسه نخست رسیدگی به این اتهامات امروز – ۱۸ اسفند- به دلیل بلاتصدی بودن دادگاه برگزار نشد که به محض اعلام وقت بعدی دادگاه در وقت تعیین شده برای رسیدگی و دفاع حاضر می شویم.
کرمانی یادآور شد: وقت جلسه بعدی هنوز اعلام نشده است.
به گزارش ایرنا، دادگاه محمدرضا خاتمی قرار بود امروز در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه دوم کیفری مجتمع ویژه رسیدگی به جرائم کارکنان دولت برگزار شود.
محمدرضا خاتمی نایب رییس مجلس ششم و از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب آذر سال جاری و در پی اظهارت خود در برنامه اینترنتی «رو در رو» درباره انتخابات ریاست جمهوری دهم در سال ۸۸ به دادگاه فراخوانده شد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۱۲-۱۸ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.