حاشیه‌های انتشار صوت جنجالی علیه یک نماینده

۱۳۹۷-۱۱-۰۲ سیاست

حاشیه‌های انتشار صوت جنجالی علیه یک نماینده

یک عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، با بیان اینکه «خانمی قصد اخاذی از نماینده ملکان را داشته است»، گفت که اصالت نواری که در فضای مجازی با محتوای صحبت‌های خانمی علیه «خدادادی» پخش شده برای ما مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در حاشیه جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس در جمع خبرنگاران در توضیح جلسه هیات نظارت بر رفتار نمایندگان برای بررسی ادعاهای مطرح شده در فضای مجازی در خصوص اتهاماتی به نماینده ملکان از سوی یک خانم و به دنبال آن انتشار صوت گفت: امروز هیات نظارت در این باره جلسه‌ای را با آقای خدادادی برگزار کرد که هنوز اصالت صوت پخش شده برای ما مشخص نیست البته که در حال پیگیری این موضوع هستیم.

وی توضیح داد: از طرف دیگر مدرکی به دست ما رسیده که یکی از خانم‌ها قصد اخاذی از آقای خدادادی را داشته و اعلام کرده باید ۵۰۰ میلیون به حسابش واریز شود که اگر این اتفاق رخ ندهد آبروی این نماینده را می‌برد.

سلیمی گفت که اظهارات این خانم جای شک و شبهه دارد که باید بررسی کنیم.

این عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در پایان گفت که آقای سلمان خدادادی بعد از ارائه توضیحات گفت که می‌خواهد در این باره به قوه قضاییه شکایت کند.

چندی پیش در فضای مجازی مطالبی به همراه صوت یک خانم منتشر شد که در آن اتهاماتی را علیه خدادادی نماینده ملکان مطرح می‌کرد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۱۱-۰۲ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.