شهری در آمریکا به گردشگران پول می‌دهد! + عکس

۱۳۹۷-۱۰-۳۰ جامعه

شهری در آمریکا به گردشگران پول می‌دهد! + عکس

در پی تعطیلی دولت آمریکا و کاهش تعداد گردشگران، یک شهر در ایالت کالیفرنیا برای جذب گردشگر دست به اقدامی جدید زده است.

به گزارش وبسایت ترول پالس، در پی تعطیلی دولت آمریکا و کاهش تعداد گردشگران در این کشور، شهر «سان لوئیس اوبیسپو» واقع در ایالت کالیفرنیا برای جذب گردشگر دست به اقدامی جدید زده است و به هر گردشگری که از تاریخ اول ژانویه تا ۳۱ مارس سال جاری میلادی از این شهر بازدید کند، مبلغ ۱۰۰ دلار جایزه می‌دهد. البته این جایزه نقدی فقط به ۵۰۰ نفر اولی که به این شهر سفر کنند، پرداخت خواهد شد.

شهری در آمریکا برای جذب گردشگر، پول نقد جایزه می‌دهد! + تصاویر

وبسایت ترول پالس با اعلام این خبر نوشت: اگر اقامت خود را به مدت دو شب در یکی از هتل‌های این شهر رزرو کنید و کد تأیید خود را به ایمیل رسمی این شهر بفرستید، یک کد دیگر دریافت خواهید کرد. پس از سفر به این شهر با ارائه این کد تأیید به اتاق بازرگانی شهر سان لوئیس اوبیسپو، مبلغ ۱۰۰ دلار به صورت نقدی به شما پرداخت خواهد شد.

این وبسایت در ادامه به جاذبه‌های گردشگری شهر سان لوئیس اوبیسپو اشاره کرده و می‌نویسد: دلایل زیادی برای سفر به این شهر وجود دارد از جمله پیاده روی در تپه‌های بیشاپ، دیوار آدامسی و بازدید از کلیساهای این شهر.

شهری در آمریکا برای جذب گردشگر، پول نقد جایزه می‌دهد! + تصاویر

شهری در آمریکا برای جذب گردشگر، پول نقد جایزه می‌دهد! + تصاویر

شهر سان لوئیس اوبیسپو در حالی دست به این اقدام جدید برای جذب گردشگر زده که تعطیلی دولت آمریکا امروز یک ماهه می‌شود. این طولانی‌ترین تعطیلی کل تاریخ آمریکا است. با این حال نمایندگان کنگره و کاخ سفید هنوز بر سر تأمین بودجه لازم برای ساخت دیوار مرزی مکزیک اختلاف نظر دارند. رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد تخصیص مبلغ ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار برای ساخت دیوار مرزی را مطرح کرده است. این درحالی است که دموکرات‌ها با این بودجه مخالفت کرده اند.

رئیس جمهور آمریکا روز گذشته هم در یک سخنرانی پیشنهادهایی را برای بازگشایی دولت ارائه کرد. وی به دموکرات‌ها پیشنهاد کرد در صورت موافقت با طرح تأمین بودجه مورد نیاز برای ساخت دیوار مرزی مکزیک، او هم با طرح داکا (اقامت فرزندان مهاجران غیرقانونی در آمریکا) موافقت خواهد کرد. این درحالی است که دموکرات‌ها با این طرح او مخالفت کردند و حتی به انتقاد از آن پرداختند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۱۰-۳۰ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.