قتل مادر شوهر به خاطر سه میلیون تومان!

۱۳۹۷-۱۰-۰۸ حوادث

قتل مادر شوهر به خاطر سه میلیون تومان!

جلسه رسدگی به ایرادات یک پرونده قتل با حضور متهمین و اولیای دم در شعبه ۴ کیفری یک تهران برگزار شد.

به گزارش عصرایران، یک زن متهم است با همدستی فردی که با او رابطه نامتعارف داشته، مادر شوهرش را به قتل رسانده و داخل چاه انداخته است.

عروس متهم به قتل با حضور در جایگاه گفت: من چند سال پیش از حادثه قتل با یک مرد رابطه ای داشتم و حتی پسر ۱۶ ساله ام پیش وی کار می کرد و مادر شوهرم از این ارتباط من خبر داشت.

این مرد به مشکل مالی خورد و من از مادر شوهرم برای وی ۳ میلیون تومان پول بهره ای گرفتم و هر ماه ۵۰ هزار تومان به او بهره می داد.

مدتی که گذشت مادر شوهرم گفت که میخواهد قضیه رابطه من و این مرد را به همسرم بگوید که در نهایت ما تصمیم گرفتیم که وی را قتل برسانیم،

روز قبل از قتل به همراه مرد از قزوین به تهران آمدیم و او چاهی را به من نشان داد که در یک پارک بود و گفت که مادر شوهرت را به قتل برسانیم و در این چاه بیاندازیم.

به بهانه اینکه میخواهیم در عوض آن سه میلیون تومان برای مادر شوهرم طلا بخریم وی را فریب دادیم و به تهران آوردیم.

به محل قتل رسیدیم مادر شوهرم و این مرد پیاده شدن و من در خودرو ماندم.

اندکی بعد دیدم مرد با سر و صورت خونین و چنگ انداخته آمد و گفت که مادرشوهرم را به قتل رسانده و داخل چاه انداخته است و من از هیچ چیز خبر ندارم.

مرد متهم به قتل نیز با حضور در جایگاه گفت: من این اظهارات را قبول ندارم و هیچ بدهی نداشتم، این زن، از زمان آشنایی ما به من گفته بود که به دلیل انیکه مادر شوهرش در جوانی آبروی وی را برده، میخواهد او را به قتل برساند در روز حادثه هم ما به تهران آمدیم و من داخل خودرو ماندم و این زن و مادر شوهرش رفتند، اندکی بعد به محل قتل رفتم و دیدم که روی سینه مادر شوهرش نشتسته و با دستانش در حال خفه کردن مادر شوهر است که از من کمک خواست و من سنگی را به او دادم و او با سنگ به سر مادر شوهرش زد و او را کشت و من نقشی در این قتل نداشتم.

قاضی ختم جلسه دادگاه را برای صدور رای اعلام کرد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۱۰-۰۸ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.