تکذیب تعلیق کارمند گمرک

۱۳۹۷-۱۰-۰۳ اسلایدر

تکذیب تعلیق کارمند گمرک

 یک مقام مسئول در گمرک ایران خبر تعلیق یا اخراج محمد بهنیا، کارمند گمرک را تکذیب کرد.

به گزارش مهر، انتشار کلیپی از درگیری لفظی یک نماینده مجلس با کارمند گمرک، طی هفته گذشته حواشی زیادی در فضای مجازی و به تبع آن در مجلس به وجود آورد.

پس از انتشار این کلیپ گمانه زنی های بسیاری در خصوص تعلیق یا اخراج محمد بهنیا کارمند گمرک صورت گرفت که دیروز یک مقام مسئول در گمرک اعلام کرد که به دلیل مراجعه خبرنگاران و نمایندگان برخی تشکل های دانشجویی جهت مصاحبه و تقدیر، بهنیا مجبور به ترک محل کار خود برای ساعاتی شده بود.

اما این گونه که به نظر می رسد حاشیه های حضور نماینده سراوان در گمرک تمامی ندارد و همچنان اخبار متعددی از این ماجرا منتشر می شود.

در تازه ترین ادعا، عنوان شده که امروز صبح کارمند گمرک به دلیل درگیری با محمد باسط درازهی تعلیق شده است که در این راستا یک مقام مسئول در گمرک، با رد هر گونه تعلیق، اخراج و یا ارسال پرونده به هیات تخلفات، گفت: از همان روز وقوع ماجرا، مامور گمرک در محل کار خود حاضر شده و هیچ گونه تعلیقی برای او صادر نشده است.

وی افزود: آقای بهنیا کارمند نمونه گمرک است و قرار نیست برای او حکم تعلیق صادر شود.

وی درباره شایعه بازداشت فردی که در روز حادثه، آقای درازهی را از ساختمان گمرک بیرون کرده بود، هم توضیح داد: منبع این شایعات مشخص نیست کجاست؛ اما اعلام میکنم که هیچ گونه بازداشت و یا فشاری بر فرد مورد نظر و تصویربردار در کار نبوده است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۱۰-۰۳ اسلایدر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.