ماهی سخنگو خبر و موسیقی پخش می کند !

۱۳۹۷-۰۹-۱۲ دنیای فناوری

ماهی سخنگو خبر و موسیقی پخش می کند !

حدود دو دهه قبل در فروشگاه های کادوفروشی ماهی سبز رنگی به چشم می خورد که دارای یک حسگر حرکتی بود و با فشردن دکمه قرمز رنگی موسیقی پخش می کرد. حالا این ماهی با امکاناتی جذاب به روزشده است.

به گزارش مهر به نقل از نیواطلس، مدل جدید این ماهی با بلندگوی هوشمند الکسا سازگار شده و علاوه بر آواز خواندن و تکان خوردن در صورت عبور کردن از کنارش می تواند کارهای متنوع دیگری انجام دهد.

این ماهی از طریق بلوتوث به بلندگوی آمازون اکو متصل می شود و لذا می تواند تمامی پاسخ هایی را که بلندگوی مذکور برای ارائه به کاربر آماده کرده با حرکات دهانش بیان کند و لحظاتی شاد و مفرح خلق کند.

بخش خبر و اعلام وضعیت آب و هوا از جمله دیگر قابلیت های ماهی Big Mouth Billy است. ماهی یادشده با گوشی هوشمند نیز همگام می شود و لذا می توانید از طریق آن برای دریافت پیام های اطلاع رسانی گوشی اقدام کنید. همچنین این ماهی می تواند به عنوان زنگ بیدار باش و به منظور یادآوری امور روزمره به کار گرفته شود.

Big Mouth Billy با اتصال به خدمات موسیقی آمازون قطعات دلخواه کاربر را پخش می کند و دهان خود را متناسب با کلمات در حال پخش به حرکت درمی آورد. استفاده از این دستگاه هم با نصب باتری و هم از طریق اتصال به پریز برق ممکن است. قیمت Big Mouth Billy تنها ۴۰ دلار است.

(نمایش کل : ۱۳ - نمایش امروز : ۱)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۹-۱۲ دنیای فناوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.