پیغام به پرسپولیس پای میز مذاکره با تراکتور؛ رضاییان بر می گردد؟

۱۳۹۵-۰۵-۳۰ ورزش

پیغام به پرسپولیس پای میز مذاکره با تراکتور؛ رضاییان بر می گردد؟

مدافع ملی پوش و سابق تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر با این باشگاه مذاکره کرد.
به گزارش ۲۴ ، طی هفته های اخیر یکی از موضوعات پر سر و صدای فوتبال ایران بحث بازگشت و یا عدم بازگشت رامین رضائیان به پرسپولیس بوده ؛ موضوعی که همچنان با ابهامات فراوانی روبرو است.
این بازیکن که در آخرین جلسه خود با علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس با وی به توافق نرسید و حتی این جلسه با تنش همراه بود حالا به دنبال راهی برای بازگشت به پرسپولیس می گردد.
بعد از جلسه آخر این بازیکن با علی اکبر طاهری که در حضور پدر وی و حمید استیلی برگزار شد، طاهری رسما اعلام کرد که پرسپولیس جای امثال رضائیان نیست و این بازیکن نیز بالافاصله باب مذاکره با دو باشگاه دیگر را گشود.
باشگاه های تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان تیم های خواهان او بودند اما مذاکرات رامین با تیم تبریزی جدی تر بود.
تبریزی ها محسن بنگر را مامور مذاکرات ابتدایی با رامین کردند و این حربه آنها در روز اول جواب داد و رامین نیز موافقت نهایی خود با حضور در تیم امیر قلعه نویی را اعلام کرد.
از سوی دیگر سپاهانی ها صحبت هایی را با این بازیکن انجام دادند و عبدالله ویسی سرمربی زرد پوشان به دلیل رفاقتی که پسرش با رضائیان داشت خیلی زود شخصا باب گفت و گو با او را گشود.
رضائیان که بین دو پیشنهاد جدی قرار گرفته بود در آستانه سفر به ایتالیا به همراه تیم ملی قرار داشت و به همین دلیل پدرش را وکیل خود معرفی کرد و مقرر شد دو باشگاه پس از اعلام پیشنهاد مالی خود به این بازیکن، در صورت موافقت وی با پدرش مذاکرات نهایی را انجام دهند.
رامین به ایتالیا رفت و مذاکرات تلگرامی وی با دو باشگاه ادامه داشت و از سوی دیگر مقرر شد تا پدرش نیز حضوری با مدیران هر دو باشگاه و یا نمایندگان آنها گفت و گو کند.
جالب آنکه دو باشگاه سپاهان و تراکتورسازی در پس پرده درباره قیمت گذاری روی این بازیکن با هم صحبت هایی را انجام دادند و در نهایت هر دو باشگاه تصمیم گرفتند بیش از ۷۰۰ میلیون تومان برای جذب رامین رضائیان هزینه نکنند.
با توجه به شرایط تراکتورسازی و حضور چند بازیکن سابق پرسپولیس در این تیم روند مذاکرات باشگاه تبریزی برای جذب رضائیان در مقایسه با سپاهان سرعت بیشتری به خود گرفت اما تصمیم ناگهانی رضائیان مبنی بر اینکه بجای پدرش باید مدیر برنامه هایش با باشگاه مذاکره کند دلخوری سرمربی تراکتورسازی را به همراه داشت.
امیر قلعه نویی پس از اطلاع از این موضوع از باشگاه خواست با  مدیربرنامه های رضائیان مذاکره ای صورت نگیرد و یا خودش از طریق تلفن و یا پدرش طرف گفت و گو باشند.
این شرط گذاری امیر قلعه نویی مذاکرات را ۴۸ ساعت به تعویق انداخت اما وقتی سرمربی و مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی توافق کردند که با مدیربرنامه های رضائیان گفت و گو شود پرونده باز هم به جریان افتاد.
اواخر هفته گذشته بود که به امیر قلعه نویی اطلاع دادند که توافق نهایی با رضائیان صورت گرفته و وکیل وی بزودی قراردادش را امضا می کند.
همه انتظار انفجار این بمب نقل و انتقالاتی را می کشیدند که ناگهان ورق برگشت و رضائیان فرصت بیشتری را خواست و از سوی دیگر تراکتوری ها که ادامه مذاکره را به صلاح نمی دانستند در برابر این خواسته بی تفاوت ظاهر شدند و اصراری به ادامه گفت و گو نشان ندادند.
اما پرسش مهم این است که چرا رضاییان در لحظات آخر از حضور در تراکتورسازی منصرف شد؟
آیا این بازیکن همچنان به حضور در تیم سابق خود امیدوار است و با توجه به مواضع تند و تیز برانکو که هر بار به بهانه ای بر آن تاکید می کند، اساسا راهی برای بازگشت رامین می ماند؟
پاسخ این سوال را فقط علی اکبر طاهری می داند.
سرپرست باشگاه پرسپولیس چند روز قبل با تماس مهدی طارمی مهاجم تیمش از ایتالیا روبرو شد؛ تماسی غیر منتظره که فقط یک دلیل داشت؛ رساندن پیغام رضائیان به باشگاه.
مدافع پر سر و صدای تیم ملی در پیغامی که برای باشگاه فرستاده اعلام می کند که می خواهد برگردد و هر شرطی که طاهری در نظر بگیرد را می پذیرد و همین پیغام پرونده بازگشت رضائیان را مجددا به جریان می اندازد.
چراغ سبز طاهری به این بازیکن علت العلل توقف مذاکرات وی با باشگاه تراکتورسازی بوده و از سوی دیگر مدیرعامل و سرمربی تیم تبریزی با اطلاع از این موضوع تصمیم می گیرند پیگیر جذب رامین نباشند.
امیر قلعه نویی در اینباره  گفت: شخصا در این بحث دخالتی نداشته ام و همه چیز تحت نظر آجورلو است.
وی در پاسخ به این موضوع که ؛ رضائیان می خواهد به پرسپولیس برگردد گفت: اجازه بدهید بنده صحبتی نکنم!
طاهری پس از مشورت با دو پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته بار دیگر راههای باز گرداندن رضائیان را مورد بررسی قرار دهد و حتی پیش نویسی برای قرارداد او آماده و قرار است قبل از بازگشت تیم ملی از سفر ایتالیا، در جلسه ای با برانکو در این باره با مرد کروات نیز صحبت شود.
باید منتظر ماند و دید بازیکن پر سر و صدای این روزها بالاخره چه سرنوشتی پیدا می کند اما آنچه مورد توجه است اینکه برخی افراد حاضر در باشگاه پرسپولیس این روزها به ضرس قاطع از بازگشت این بازیکن سخن می گویند.

(نمایش کل : ۲۰۴ - نمایش امروز : ۱)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۳۰ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.