عضو شورای نگهبان: نامه‌ها و اظهارنظر‌هایی درباره CFT به من رسیده اما پیامک تهدیدآمیز نداشتم

۱۳۹۷-۰۷-۲۵ سیاست

عضو شورای نگهبان: نامه‌ها و اظهارنظر‌هایی درباره CFT به من رسیده اما پیامک تهدیدآمیز نداشتم

یک عضو حقوقدان شورای نگهبان می‌گوید بعد از ارسال CFT از مجلس شورای اسلامی به شورای نگهبان، نامه‌ها و اظهارنظر‌هایی در موافقت و مخالفت با این مصوبه به دست او رسیده، اما پیامک تهدیدآمیزی نداشته است.

نجات‌الله ابراهیمیان عضو حقوقدان شورای نگهبان در گفتگو با ایرنا خبر می‌دهد که شورای نگهبان امروز جلسه دارد، اما اطلاعی از دستور کار این جلسه ندارد.

او در پاسخ به این سؤال که آیا شورای نگهبان CFT را با فوریت در دستور کار خود قرار می‌دهد یا خیر، می‌گوید: قانون اساسی برای بررسی مصوبات مجلس به شورای نگهبان فرصت معینی داده است که شورای نگبهان باید طبق آن مهلت اظهارنظر کند.

ابراهیمیان همچنین در پاسخ به این سؤال که آیا شورای نگهبان برای بررسی CFT با کارشناسان هم جلسه‌ای داشته است، می‌گوید: مقدمات این کار فراهم شده و مذاکرات در حال انجام است.

او در پاسخ به این پرسش که آیا طی این مدت پیامک تهدیدآمیزی داشته یا مخالفان CFT درخواست برگزاری جلسه با شورای نگهبان داشته‌اند یا خیر؟ اظهار می‌کند: اعضای شورای نگهبان هیچ پیامک تهدیدآمیزی دریافت نکرده‌اند.

این عضو حقوقدان شورای نگهبان اضافه می‌کند: تاکنون درخواستی برای جلسه نبوده، اما در عین حال هر کسی هر حرف، نامه یا شرحی داشته باشد ما آن را برررسی خواهیم کرد.

ابراهیمیان می‌گوید: نامه و اظهارنظر‌هایی چه در مخالفت با CFT و چه در موافقت با CFT به دست من رسیده است، اما پیامک تهدیدآمیزی نداشتم.

(نمایش کل : ۲۲ - نمایش امروز : ۱)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۷-۲۵ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.