بازیکن سابق پرسپولیس: طلبم را بخشیدم، اما ۵۰ میلیون از جیب دادم!

۱۳۹۷-۰۶-۲۴ ورزش

بازیکن سابق پرسپولیس: طلبم را بخشیدم، اما ۵۰ میلیون از جیب دادم!

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ۵۰ میلیون تومان از جیب دادم و این یک نامردی محرز و مشخص است که در حق من شده است.

امیرحسین اصلانیان بازیکن سابق پرسپولیس که در اواخر دهه هفتاد به این تیم آمد و در زمان علی پروین هم درخشش قابل توجهی داشت یکی از نفراتی بود که در این روز‌ها به خاطر مالیات و طلبی که از پرسپولیس داشت با مشکلاتی روبرو شد.

اصلانیان در این مورد اظهارداشت: سال ۷۹ به همراه‌ نبی که نایب رئیس باشگاه بود و همچنین امیر عابدینی که مدیرعامل بود قرارداد ۵ ساله‌ای را با پرسپولیس امضا کردم. بعد از گذشت چند سال وقتی پیگیر طلبم شدم فهمیدم که قرارداد من اصلا در پرونده‌ام موجود نیست. گویا عابدینی بعد از اینکه از باشگاه می‌رود برخی از مدارک و اسناد را تحویل نمی‌دهد، یا اگر هم این اتفاق رخ داده الان قرارداد من وجود ندارد و دزدیده شده است.

وی افزود: تنها چیزی که اکنون در پرونده من موجود است یک قرارداد مربوط به فصل ۸۲-۸۳ می‌شود و آن هم بدون امضای فدراسیون یا سازمان لیگ است و هیچ سندیتی ندارد. یعنی من یک بازیکن بی‌هویت بوده‌ام. با چندین سال پیگیری توانستم این مسئله را به اثبات برسانم. با این حال وقتی فراخوان دادند که باشگاه مشکل دارد به نوبه خودم رفتم و طلبم را بخشیدم.

اصلانیان افزود: اما در یک اتفاق عجیب مالیات آن پول برای من آمد، چرا؟ چون در برگه نوشته بودند که با من تسویه کردند. در حالی که اینطور نبود. بعد از این اتفاق هم دیگر طاهری جوابگو نبود و مجبور شدم هم مالیات را بدهم و جریمه آن را. اگر جیبم را می‌زدند بهتر از این بود. کل طلبم ۸۰ میلیون تومان بود که البته مریوط به چندین سال قبل می‌شد و با احتساب سنوات به مبلغی در حدود ۵۰۰ یا ۶۰۰ میلیون می‌رسید. با این حال من این مبلغ را بخشیدم، اما در کنارش ۵۰ میلیون تومان هم از جیب دادم. این یک نامردی محرز و مشخص است که در حق من شد.

مهاجم اسبق پرسپولیس تصریح کرد: علی دایی هم مشکلاتش مالیاتی بود و او گفته بود اگر مسئولان باشگاه مالیاتش را بدهند طلبش را می‌بخشد، اما اینطور نشد. باید دید چه رفتاری با او شده است. او در تمرین تیم بود و یک روز درخشان سر تمرین آمد. آقایان این تصویر را هم جلوی چشم بیاورند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه مشکلات مدیریتی زیاد است. کار با یک نفر و دو نفر هم درست نمی‌شود. الان رفت و آمد یک تیم هم کلی هزینه دارد. نهاد خصوصی باید بیاید و سرخابی‌های پایتخت و تمام تیم‌های فوتبال را به دست بگیرد. فقط در این صورت است که مشکلات تا حد زیادی رفع و رجوع خواهد شد. به نوبه خودم و در حد توانم کاری کردم. باعث شدند تا جریمه هم بدهم عیبی ندارد. زرنگی کردند و نوش جانشان، اما حرکت آنها قشنگ نبود.

منبع: میزان

(نمایش کل : ۴۱ - نمایش امروز : ۱)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۶-۲۴ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.