یک تیم تروریستی در کامیاران منهدم شد

۱۳۹۷-۰۶-۱۷ سیاست

یک تیم تروریستی در کامیاران منهدم شد

سپاه پاسداران از انهدام یک تیم تروریستی وابسته به گروهک پژاک در استان کردستان و هلاکت ۶ تروریست و زخمی و متواری شدن بقایای آن خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز، یک تیم از اشرار گروهک تروریستی پژاک که در ۲۹ تیر ماه سال جاری به پایگاه دری واقع در منطقه مریوان استان کردستان حمله کرده بود، عصر امروز جمعه ۱۶ شهریور طی یک عملیات پیچیده و دقیق اطلاعاتی، در کمین رزمندگان غیور قرارگاه حمزه سیدالشهدا( ع) نیروی زمینی سپاه در منطقه عمومی کامیاران در استان کردستان گرفتار و منهدم شد.

این اطلاعیه افزوده است: طی این درگیری ۶ تن از تروریست ها به هلاکت رسیده و تعدادی نیز مجروح و متواری شدند.

در این اطلاعیه با اشاره به ضبط سلاح، مهمات و تجهیزات ارتباطی این تیم تروریستی توسط رزمندگان اسلام، تاکید شده است: همانگونه که به ملت ایران وعده داده شده بود، آتش انتقام رزمندگان غیور دامان همه تروریست های مزدور و وابسته به استکبار جهانی را که در پی ایجاد ناامنی، خرابکاری و بر هم زدن آرامش در میهن اسلامی هستند،خواهد گرفت.

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در پایان این اطلاعیه خاطرنشان کرده است: فرزندان ملت ایران در مرزهای کشور با اشراف اطلاعاتی و آمادگی‌های همه‌ جانبه، اجازه عرض اندام به گروهک های تروریستی و ضد انقلاب و حامیان آنان را نداده و هرگونه تعرض و شیطنت را با پاسخ سخت و مهلک مواجه خواهند ساخت.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۶-۱۷ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.