شکست سنگین والیبال ایران به روس ها

۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ورزش

شکست سنگین والیبال ایران به روس ها

تیم ملی والیبال ایران آخرین بازی مرحله گروهی المپیک ۲۰۱۶ ریو مقابل روسیه شکست خورد.

 

به گزارش ۲۴، آخرین بازی تیم‌های ملی والیبال ایراو و روسیه در مرحله گروهی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو در حالی از ساعت ۲۲:۳۰ در سالن ماراکانازینیو  آغاز شد که صعود هر دو تیم به مرحله یک چهارم نهایی قطعی شده بود. تلاش بازیکنان هر دو تیم برای کسب آخرین پیروزی و در واقع چهارم نشدن در گروه بود. تیم چهارم گروه B در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ایتالیا خواهد رفت که همه بازی‌های خود را برده است.

لوزانو برای شروع این بازی از ترکیب متفاوت سعید معروف،‌ امیر غفور، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجان‌پور، عادل غلامی، محمد موسوی و مهدی مرندی (لیبرو) استفاده کرد. بازیکنان ایران عملکرد بسیار خوبی در دفاع روی تور مقابل تیمی داشتند که در دفاع، صاحب سبک است اما در حمله به اندازه روسیه، موثر نبودند. ایران در طول بازی از حریف عقب بود اما در امتیاز ۱۹ به حریف رسید. تاکید لوزانو در وقت استراحتی که در امتیاز ۲۲ بر ۲۰ به سود روسیه تقاضا کرد، هوشیاری در دفاع روی تور بود. تیم ایران در ست نخست این بازی مقابل تیم با انگیزه روسیه ۲۵ بر ۲۳ شکست خورد.

تیم ایران در پایان ست نخست، ۱۶ امتیاز از اسپک، ۴ امتیاز از دفاع و ۳ امتیاز از اشتباهات حریف به دست آورد. بازیکنان روسیه هم ۱۸ امتیاز از حمله، ۲ امتیاز سرویس و ۵ امتیاز از اشتباهات ایران به دست آوردند.

اشتباهات بازیکنان ایران در ست دوم و افت روحی محسوس آنها باعث شد تا تدابیر لوزانو هم نتواند جلوی شکست آنها را بگیرد. تیم ایران در ست دوم ۲۵ بر ۱۶ شکست خورد.

بازی در ست سوم با برتری بازیکنان ایران شروع شد اما سرویس‌های خوب روس‌ها و حملات موثرتر آنها،‌ بازی را به تساوی کشاند. مهدی مهدوی، پاسور ثابت ایران در ست سوم بود. بازیکنان ایران، تلاش خود را کردند ولی تلاش آنها به اندازه انگیزه روس‌ها نبود. تیم ملی ایران در ست سوم هم با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ شکست خورد.

 

(Visited 67 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.