فخر فروشی آقازاده پرُحاشیه خونِ روحانی معروف را به جوش آورد! + ویدئو

۱۳۹۷-۰۵-۲۹ چند رسانه‌ای

فخر فروشی آقازاده پرُحاشیه خونِ روحانی معروف را به جوش آورد! + ویدئو

سید مهدی صدرالساداتی با انتشار این ویدئو در اینستاگرامش نوشت:

بعد از آن‌که اسلام، اشرافیت را قلع و قمع کرده بود، یک طبقه‌ى اشراف جدید در دنیاى اسلام به وجود آمد. عناصرى با نام اسلام، با سمتها و عناوین اسلامى – پسر فلان صحابى، فلان یار پیغمبر …

کسانى پیدا شدند که براى مهریه‌ى دخترانشان، به جاى آن مهرالسنه‌ى چهارصد و هشتاد درهمى ، یک میلیون دینار؛ یک میلیون مثقال طلاى خالص قرار دادند! چه کسانى؟ پسران صحابیهاى بزرگ، مثلاً مصعب‌بن‌زبیر و از این قبیل. .

وقتى مى‌گوییم فاسد شدن دستگاه از درون، یعنى این. یعنى افرادى در جامعه پیدا شوند که بتدریج بیمارى اخلاقى مسرى خود – دنیازدگى و شهوت‌زدگى – را که متأسفانه مهلک هم هست، همین‌طور به جامعه منتقل کنند.

در چنین وضعیتى، مگر کسى دل و جرأت یا حوصله پیدا مى‌کرد که به سراغ مخالفت با دستگاه یزیدبن‌معاویه برود؟! چه کسى به فکر این بود که با دستگاه ظلم و فساد آن روز یزیدى مبارزه کند؟ در چنین زمینه‌اى، قیام عظیم حسینى به‌وجود آمد، که هم با دشمن مبارزه کرد و هم با روحیه‌ى راحت‌طلبى فسادپذیر روبه تباهى میان مسلمانان عادى و معمولى. این مهم است. یعنى حسین‌بن‌على علیه‌السّلام، کارى کرد که وجدان مردم بیدار شد. .

رهبر انقلاب ، سال ۷۱

چه کسی حوصله دارد با این طبقه اشراف پر ادعای مسئول زاده مبارزه کند؟ آیا کسی هست در دهان اینها بکوبد و روحیه راحت طلبی فسادپذیر میان خودمان را عوض کند؟ .

پ.ن: شنیدم به نقل از جماران، حکم جلب ایشان را گرفتند ، البته ایشان که ایران نیست !

پ.ن۲: باید اسم برد، باید حرف از مصعب بن زبیر ها زد

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۵-۲۹ چند رسانه‌ای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.