تلاش سه باشگاه ایرانی برای جذب یک برزیلی

۱۳۹۵-۰۵-۲۵ ورزش

تلاش سه باشگاه ایرانی برای جذب یک برزیلی

رئیس هیات مدیره باشگاه سپاهان گفت:سرمربی تیم در چند مرحله اعلام کرده عقیلی را نمی خواهد و ما هم نمی توانیم کاری کنیم.

به گزارش ۲۴، منوچهر نیکفر در رابطه با آخرین وضعیت لئوناردو پادوانی اظهار داشت: از سوی باشگاههای استقلال خوزستان و فولاد درخواست رسمی برای جذب این بازیکن داشتیم. همچنین استقلال تهران نیز به صورت غیررسمی صحبت هایی را انجام داده است. برای ما تفاوتی نمی کند که پادوانی به کدام تیم برود اما باید توافقی بین او و یکی از این باشگاهها صورت بگیرد تا ما هم رضایت نامه صادر کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که باشگاه سپاهان برای صدور رضایت نامه پادوانی چقدر طلب کرده، عنوان کرد: ما نمی توانستیم مبلغ قرارداد این بازیکن را پرداخت کنیم و به همین دلیل او را در لیست فروش قرار دادیم. الان هم رضایت نامه او را به صورت مجانی صادر می کنیم، مشروط به اینکه پادوانی با باشگاه مورد نظر خود به توافق برسد.

رئیس هیات مدیره سپاهان درباره اینکه به نظر خودش پادوانی به چه باشگاهی نزدیک تر است، تصریح کرد: این بازیکن برزیلی باید خودش با باشگاهی می خواهد به توافق برسد. من دیروز با باقریان صحبت کردم و گفت ۲ پیشنهاد رسمی برای وی رسیده است اما استقلال هم مذاکراتی را انجام داده است. باید ببینیم که نتیجه چه می شود.

نیکفر درباره وضعیت هادی عقیلی گفت: سرمربی تیم در چند مرحله اعلام کرده عقیلی را نمی خواهد و ما هم نمی توانیم کاری کنیم. باید این بازیکن با ما توافق کند تا رسما از سپاهان جدا شود.

وی در پاسخ به این سوال که سپاهان بازیکن جدیدی جذب می کند یا خیر، افزود: قرار نیست بازیکن جدیدی جذب کنیم. لیست تیم ما بسته شده است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۲۵ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.