کی روش را در ایتالیا مخفی کردند!

۱۳۹۵-۰۵-۲۵ ورزش

کی روش را در ایتالیا مخفی کردند!

هنوز کسی نمی داند که چرا عده ای سعی در مخفی کردن سرمربی تیم ملی در اردوی ایتالیا داشتند.

به گزارش ۲۴، بعد از لغو دو اردوی قبلی تیم ملی به درخواست باشگاهها کارلوس کی روش به حالت قهر راهی اروپا شد و مدتها از وی خبر نداشتیم.

این مربی در این مدت سکوت کرد و از آن بیانیه های تند و تیزش هم خبری نبود تا خیلی ها در انتظار واکنشی تازه از او باشند.

سرمربی تیم ملی اما حرفی نزد و تا امروز که مصاحبه ای از وی آنهم با دوربین واحد مرکزی خبر در ایتالیا روی خروجی رسانه ها قرار گرفت، کمتر کسی می دانست او چه اهداف و برنامه هایی در سر دارد.

البته کی روش امروز در بخشی از صحبت های خود اعلام کرد که بعد از بازی های رسمی تیم ملی حرفهایش را خواهد زد تا همین جمله ساده در واقع خط و نشانی باشد برای مخالفان این مربی.

اما نکته ای که طی ۴۸ ساعت گذشته ابهاماتی را به همراه داشت و همچنان ابهام آمیز است، به زمان حضور این مربی در فلورانس بر می گردد؛ نکته ای که در نگاه اول عجیب نیست اما وقتی شوهاد و قرائن گویای این است که برخی قصد داشتند کی روش را در ایتالیا مخفی کنند و زمان حضور او در اردو را همان وقتی اعلام نمایند که خودشان می خواهند.

ظهر روز گذشته اعلام شد که کی روش در مسیر ایتالیا است و ساعتی دیگر در اردو حاضر خواهد شد و ساعتی بعد نیز تصاویری از محل تمرین تیم ملی منتشر شد که مرد پرتغالی نیز در آنها دیده می شد اما این اتفاق ساده زمانی مبهم شد که یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال به خبرنگار ما اعلام کرد که کی روش روز قبل به ایتالیا رسیده و در تمرین ریکاوری روز شنبه  نیز در سالن حضور داشته و از گوشه ای عملکرد شاگردانش را نظاره گر بوده است.

این موضوع از این جهت عجیب بود که برخی زمان حضور سرمربی تیم ملی در اردو را یکشنبه می دانستند و قطعا هدفی در این اقدام نهفته بود.

کارلوس کی روش از مدتها قبل به دلیل لغو دو اردوی تیم ملی انتقاداتی را مطرح کرده بود و حضور مخفیانه در اردوی ایتالیا موید این مسئله است که وی خواسته هایی را از فدراسیون فوتبال داشته و برای ظهور رسمی در اردو و قرار گرفتن برابر دوربین ها و رفتن نامش در اخبار ارسالی شروطی داشته است و مسلما بزودی راز این داستان فاش خواهد شد.

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۲۵ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.