افشاگری جنجالی از زندگی لاکچری مدیر دو تابعیتی و دختر مدلش! + عکس و فیلم

۱۳۹۷-۰۵-۱۷ چند رسانه‌ای

افشاگری جنجالی از زندگی لاکچری مدیر دو تابعیتی و دختر مدلش! + عکس و فیلم

سید مهدی صدرالساداتی طلبه معروف اینستاگرامی با انتشار این تصاویر در صفحه شخصی خود نوشت:

دکتر حسین محمد پور زرندی، مدیری که از همان سال ۵۷ مدیر عامل برخی شرکت های تابعه وزارت کشاورزی بود، بعد شیلات، بعد تعاون سپاه، بعد مشاور ستاد اجرائی، بعد صنایع ویژه تا رسید به ایران خودرو، هیئت رئیسه قوامین، هیئت رئیسه بانک شهر، مدیر مالی شهرداری تهران و بالاخره مدیر عامل بانک شهر… الآن هم طبق سایت خودشان رئیس هیئت مدیره و عضو هئیت مدیره ۲۰ تا شرکت و ارگان است و حتی عضو هیئت رئیسه کشتی هم هست.
به طور خلاصه همیشه بیت المال زیر دست ایشان بوده است تا در مدیریت بانک شهر بالاخره برکنار شدند و بعد فهمیدیم دو تابعیتی هم بوده اند، با این همه مشاغل صرافی هم داشته اند! مدیر برتر جهادی هم هستند! دامادشان هم دو تابعیتی و طراح معروفند، دخترشان هم گاهی نقش مدلینگ را برای ملت مستضعف ایران بازی میکنند!. صحبتی ندارم جز اینکه بگویم که آقای پورزرندی دو تابعیتی با هفت میلیارد پرداخت برای یک کنفرانس و حرف و حدیث های بانک شهر و این سبک زندگی فرزند، معنای مقدس جهاد را فرسنگها جا به جا کردند… ان شا الله مدیون جهادگران جنگ نباشیم . لطفا لطفا لطفا فحش ندهید.

(نمایش کل : ۱,۶۶۱ - نمایش امروز : ۱)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۵-۱۷ چند رسانه‌ای
  1. سلام
    این اخبار را شما با چه مجوزی منتشر کردید؟ منبع خبری شما کجاست؟ لطفا این خبر را از خروجی حذف نمایید. حق پیگیری حقوقی این خبر برای ما محفوظ است.
    تابناک نیز این خبر را از خروجی خود حذف کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.