پیام مبهم کی‌روش پس از پایان قرارداد با ایران

۱۳۹۷-۰۵-۱۰ ورزش

پیام مبهم کی‌روش پس از پایان قرارداد با ایران

سرمربی تیم‌ ‌ملی ایران پس از پایان قراردادش با فدراسیون فوتبال کشورمان در پیامی پرابهام از حضور هفت و نیم ساله‌اش در فوتبال ایران ستایش کرد.

ایسنا: قرارداد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران روز گذشته به پایان رسید و او اکنون هیچ تعهدی به فوتبال ایران ندارد.

کارلوس کی‌روش به مناسبت پایان هفت و نیم سال حضور در فوتبال ایران پیامی را منتشر که این پیام ابهامات ادامه حضور او در فوتبال ملی ایران را بیشتر کرده است.

کی‌روش در پیامش گفته است: “احساس خوشبختی می‌کنم. هفت سال و نیم گذشت، چه دوران فوق‌العاده‌ای. بعد از حضور ۱۰ ساله در تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال، این دومین قرارداد بلند مدت من بود که به من یادآوری کرد این تجارب بیش از فوتبال اهمیت دارد و درباره زندگی است. هیچ کلمه‌ای ‌نمی‌تواند حس تشکر، غرور و افتخار من را که جزئی از این دو خانواده‌ فوق‌العاده‌ و فراموش نشدنی فوتبال (فدراسیون فوتبال ایران و پرتغال) بودم، را بیان کند. مرسی از همه. تا بعد.

به گزارش ایسنا، در حالی قرارداد کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران به اتمام رسیده که رسانه‌های الجزایری او را شانس بزرگ سرمربیگری تیم ملی کشورشان معرفی کرده‌اند.

فدراسیون فوتبال ایران نیز بارها اعلام کرده که برای تمدید قرارداد با کی‌روش به توافق نهایی رسیده و او تیم ملی ایران را تا پایان جام ملت‌های ۲۰۱۹ هدایت خواهد کرد.

(Visited 30 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۵-۱۰ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.