وریا غفوری؛ پرسپولیس نه، شاید تراکتور

۱۳۹۷-۰۵-۰۱ ورزش

وریا غفوری؛ پرسپولیس نه، شاید تراکتور

ساعاتی بعد از شایعه رفتن وریا غفوری به پرسپولیس شنیده شد که این بازیکن از گروهی که برای هماهنگی میان بازیکنان استقلال تشکیل شده، خارج شده و به اصطلاح لفت داده است.

ایران ورزشی: ساعاتی بعد از شایعه رفتن وریا غفوری به پرسپولیس شنیده شد که این بازیکن از گروهی که برای هماهنگی میان بازیکنان استقلال تشکیل شده، خارج شده و به اصطلاح لفت داده است.

این خبر در حالی احتمال جدایی وریا غفوری و رفتن او به پرسپولیس را قوت بخشید که اساسا باشگاه پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم است و نمی‌تواند بازیکنی را جذب کند. بعید نیست اساسا خبر رفتن به پرسپولیس از سوی وریا یا نزدیکانش به جهت تهدید و تحت فشار قرار دادن باشگاه استقلال برای پرداخت مطالباتش منتشر شده باشد اما اینکه او از گروه بازیکنان استقلال خارج شده نشان می‌دهد انگیزه‌ای برای بازگشت به استقلال ندارد.

در همین حال شنیده شد که وریا با باشگاه تراکتورسازی تبریز مذاکراتی انجام داده و دور از ذهن نیست که همین روزها از استقلال جدا شود و به این تیم برود. وریا در این‌باره اظهارنظری نکرده و چراغ خاموش جلو می‌رود.

او هفته پیش ۴ روز زودتر از پایان اردوی استقلال در ترکیه به ایران بازگشت و بهانه‌اش برای این کار مصدومیت بود. حالا به نظر می‌رسد که جدایی زودهنگام وریا غفوری دلیل دیگری داشته و این بازیکن به شدت از خلف وعده‌های مالی باشگاه استقلال گله‌مند است.

باشگاه استقلال بعد از تمدید قرارداد با این بازیکن قول‌هایی داده بود که تا‌کنون هیچ‌یک عملی نشده است و وریا را ترغیب کرده تا علاوه بر به راه انداختن شایعه رفتن به پرسپولیس دیگر تیم‌ها را هم برای جذب خود تحریک کند که یکی از آنها تراکتورسازی تبریز است.

(Visited 37 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۵-۰۱ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.