کلینتون خطاب به ترامپ: می‌دانی در کدام تیم بازی می‌کنی؟!

۱۳۹۷-۰۴-۲۵ سیاست

کلینتون خطاب به ترامپ: می‌دانی در کدام تیم بازی می‌کنی؟!

در آستانه نشست دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین در هلسینکی، هیلاری کلینتون از ترامپ پرسید که در “تیم” چه کسی بازی می‌کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا در آستانه نشست هلسینکی میان روسای جمهور آمریکا و روسیه و همزمان با پایان بازی‌های جام جهانی فوتبال به میزبانی روسیه در توییتر خود نوشت: جام جهانی عالی بود! سوالم از ترامپ همزمان با دیدار با پوتین: “می‌دانی در چه تیمی بازی می‌کنی؟”

با پایان بازی‌های جام جهانی و قهرمانی فرانسه در این رقابت‌ها، ترامپ به خاطر میزبانی این رقابت‌های “واقعا عالی” به ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه تبریک گفت.

او در توییتر خود نوشت: به فرانسه که با بازی فوق‌العاده‌اش در جام جهانی ۲۰۱۸ پیروز شد، تبرک می‌گویم. همچنین به رییس جمهور پوتین و روسیه نیز برای برگزاری رقابت‌های جام جهانی واقعا عالی تبریک می‌گویم. این یکی از بهترین دوره‌های جام‌های جهانی بود که تا کنون برگزار شده است.

ترامپ این توییت را در حالی نوشت که در حال سفر به هلسینکی برای شرکت در نشست رودرروی خود با رییس جمهور روسیه بود.

این نشست چند روز پس از آن برگزار می‌شود که رابرت مولر، بازرس ویژه رسیدگی به پرونده مداخله مسکو در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا، ۱۲ مامور اطلاعاتی روس را به توطئه برای مداخله در انتخابات ۲۰۱۶ متهم کرد.

ترامپ به خاطر بی‌میلی‌ نسبت به محکوم کردن پوتین و روسیه بر سر مداخله در این انتخابات با انتقادات قانونگذاران جمهوری‌خواه و دموکرات مواجه شده است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۴-۲۵ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.