فرشاد پیوس: طارمی نباید نیمکت نشین باشد

۱۳۹۵-۰۵-۲۲ ورزش

فرشاد پیوس: طارمی نباید نیمکت نشین باشد

/ طارمی در بازی با صبا یک گل زد و گل‌های زیادی نزد که به گفته فرشاد پیوس پیشکسوت پرسپولیس او از تمرکز لازم برخوردار نیست.

مهدی طارمی در بازی پرسپولیس و صبای قم یک گل زد و شاید دو گل دیگر هم نزد. او فرصت‌هایی را از دست داد که گل نکردن آن به مراتب سخت‌تر از گل زدن بود! فرشاد پیوس پیشکسوت سرخ‌ها که سابقه آقای گلی لیگ را هم در کارنامه دارد در این مورد گفت:به نظرم مهدی طارمی هنوز به آن آمادگی لازم بدنی نرسیده است اما مهم‌تر از آن بحث روحی و روانی است. طارمی باید ذهن خود را آزاد کند.
مهاجم دهه ۶۰ پرسپولیس در ادامه گفت: او باید هر روز به صورت اختصاصی تمرینات گلزنی داشته باشد. مهاجم پرسپولیس و تیم ملی باید ذهن خودش را از هرچیزی غیر از فوتبال خالی کند.
پیوس درباره نیمکت نشینی طارمی در ابتدای فصل گفت: طارمی در تمرینات پیش فصل حضور نداشت و از لحاظ بدنی از بقیه عقب تر بود ولی طارمی توی زمین بازیکن تاثیرگذر است و می تواند مدافعان حریف را اذیت کند. شما دیدید که در بازی با صبا هم گلزنی کرد و چند موقعیت را هم از دست داد.به نظر من او باید فیکس باشد چون واقعاً فوتبالیست تأثیرگذاری است.
شماره ۱۷ سابق سرخپوشان درباره صدرنشینی و شرایط پرسپولیس در لیگ شانزدهم گفت: پرسپولیس در حال حاضر بهترین فوتبال را ارائه می‌دهد و خدا را شکر بر خلاف فصل گذشته، شروع خوبی هم داشته و توانسته در پایان هفته چهارم صدرنشین باشد. اگر همین روند حفظ شود مطمئن باشید پرسپولیس قهرمان لیگ برتر خواهد شد. برانکو پرسپولیس را در خط دفاع و دروازه تقویت کرده و همین امر باعث پیشرفت این تیم در جدول شده است.

(Visited 52 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۲۲ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.