قالیباف معاون اول روحانی می‌ شود؟

۱۳۹۷-۰۴-۱۱ سیاست

قالیباف معاون اول روحانی می‌ شود؟

مشاور قالیباف گفت:خبر پیشنهاد معاون اولی دولت روحانی به محمدباقر قالیباف را برخی رسانه های اصلاح طلب نوشتند اما این خبر به راحتی تکذیب می‌شود.

در خبرهایی آمد که سید‌ابراهیم رئیسی جلسات سیاسی مهمی را در تهران با موضوع انتخابات مجلس برگزار کرده و از جمله شخصیت هایی که با او به گفتگو نشستند، محمدباقر قالیباف، سعید جلیلی، محسن رضایی، حدادعادل، ذوالقدر و رحیمیان بوده است.

محمدسعید احدیان درباره برگزاری جلساتی از سوی سیدابراهیم رئیسی در تهران با چهره هایی سیاسی همچون محمدباقر قالیباف در موضوع انتخابات مجلس گفت: خبر را دیدم ولی من از چنین جلسه ای درباره انتخابات مجلس اطلاعی ندارم.

وی درباره ورود محمدباقر قالیباف به انتخابات مجلس اظهار کرد: آقای قالیباف ورودی به انتخابات مجلس ندارد، او کارهای دیگری می کند.

مشاور شهردار اسبق تهران درباره پیشنهاد معاون اولی دولت روحانی به محمدباقر قالیباف یادآور شد: این خبر را برخی رسانه های اصلاح طلب نوشتند اما به راحتی تکذیب می شود.

وی افزود: دولت آقای روحانی به آقای قالیباف چنین پیشنهادی را ماهیتا نمی تواند بدهد چون در این صورت آقای قالیباف موی دماغ فرصت طلبانی می شد که از آنها در انتخابات تحت عنوان ۴ درصدی ها یاد می کرد. البته ای کاش آنقدر عقلانیت وجود داشت که دنبال افراد پاکدست و توانمند برای انجام کارها باشند و چنین پیشنهادی را مطرح کنند. گرچه در صورت طرح مسئله، بعید بود مورد پذیرش آقای قالیباف قرار بگیرد.

احدیان درباره خبر طرح پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی دولت دوازدهم به آقای قالیباف بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ نیز بیان کرد: هیچ پیشنهاد جدی توسط دولت آقای روحانی به آقای قالیباف ارائه نشده و نخواهد شد چون ماهیتا اگر آقای قالیباف بخواهد کاری کند موی دماغ یک مجموعه فرصت طلب ۴ درصدی درون دولت می شود بنابراین این مجموعه فرصت طلب هیچ گاه چنین وضعیتی را برای خودش ایجاد نمی کنند.

منبع: نامه

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۴-۱۱ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.