انهدام دو موشک اسرائیلی در آسمان جنوب سوریه

۱۳۹۷-۰۴-۰۵ سیاست

انهدام دو موشک اسرائیلی در آسمان جنوب سوریه

یک منبع میدانی نیز گفت که پدافند هوایی سوریه دو موشک که از داخل اراضی اشغالی شلیک شده بود را در آسمان منهدم کرد.

انهدام دو موشک اسرائیلی در آسمان جنوب سوریه/اصابت دو موشک در اطراف فرودگاه بین المللی دمشق/ آزادی یک منطقه مهم در استان درعا

به گزارش جماران به نقل از المیادین، اسرائیل بار دیگر به سوریه تجاوز کرد. این بار رژیم صهیونیستی چهار موشک شلیک کرد که دو موشک بر فراز جنوب سوریه توسط پدافند ارتش سوریه منهدم و دو موشک بدون آن که تلفاتی در پی داشته باشند در اطراف فرودگاه دمشق اصابت کردند.

رسانه های سوریه اعلام کردند که دو موشک اسرائیلی در اطراف فرودگاه بین المللی دمشق اصابت کرده است.

یک منبع میدانی نیز گفت که پدافند هوایی سوریه دو موشک که از داخل اراضی اشغالی شلیک شده بود را در آسمان منهدم کرد.

این منبع افزود که دفاع هوایی سوریه یک موشک را بر فراز منطقه «مزارع الامل» در ریف شمالی«القنیطره» سرنگون کرد و یک موشک دیگر را نیز بر فراز شهر«البعث» مورد هدف قرار داده و منهدم کرد.

یک منبع امنیتی بلندپایه سوریه نیز در این زمینه گفت که حمله تجاوزکارانه به اطراف فرودگاه بین المللی دمشق در شب گذشته صورت گرفت اما هویت طرف متجاوز را مشخص نکرد.

این منبع تأکید کرد که به احتمال زیاد این تجاوز با استفاده از موشک هایی از خارج مرزهای سوریه صورت گرفته است و تلفات انسانی در پی نداشته و فقط تلفات مادی بسیار اندک به وقوع پیوسته است.

از سوی دیگر تلویزیون رسمی سوریه به نقل از ستاد تبلیغات و اطلاع رسانی جنگ اعلام کرد که انفجارهایی که در اطراف فرودگاه دمشق به وقوع پیوسته است در نتیجه تجاوز موشکی اسرائیل و اصابت دو موشک به پیرامون فرودگاه بوده است.

آزادی منطقه اللجاه در شمال درعا

ستاد تبلیغات و اطلاع رسانی جنگ اعلام کرد که ارتش سوریه منطقه مهم«اللجاه»در شمال شرقی استان «درعا» را به طور کامل آزاد کرد.

این ستاد تأکید کرد که ارتش سوریه پس از درگیری های شدید با گروه های تروریستی حاضر در منطقه، اللجاه را آزاد کرد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۴-۰۵ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.