بازداشت چند اخلال‌گر در بین کامیون‌داران

۱۳۹۷-۰۳-۰۹ جامعه

بازداشت چند اخلال‌گر در بین کامیون‌داران

عضو کمیسیون عمران مجلس، از حضور برخی اخلال گران در میان کامیون داران خبر داد و گفت: دولت باید ضمن ممانعت از رشد بی ضابطه نرخ ها در بحث کرایه بار به منافع رانندگان نیز توجه کند.

خانه ملت: حسین هاشمی تختی نژاد با اشاره به سرنوشت اعتصابات اخیر رانندگان، گفت: در نشست های تخصصی که برای تحقق مطالبات رانندگان در مجلس و دولت برگزار شد بسیاری از خواسته های کامیون داران و اتوبوس داران محقق شد.

نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم و خمیر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه از مهم ترین مطالبات رانندگان افزایش کرایه بار بود، افزود: خوشبختانه این مطالبه رانندگان با موافقت مسئولان واقع شده و رقمی بیش از ۲۰ درصد رشد کرایه بار صورت گرفت.

دولت منافع رانندگان و مردم را در نظر بگیرد

وی با تاکید بر اینکه دولت در بحث اعتراض های کامیون داران باید از یک سو مطالبات آن ها را رفع کرده و از سوی دیگر منافع مردم را مدنظر قرار دهد، گفت: دولت باید ضمن ممانعت از رشد بی ضابطه نرخ ها به منافع رانندگان نیز باید توجه کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه ارایه یارانه ای به رانندگان از حیث تامین لوازم یدکی و همچنین در بحث کرایه بار از سوی دولت می تواند به تنظیم بازار کمک کند، افزود: ارایه یارانه در این حوزه می تواند نگرانی از سرشکن شدن افزایش نرخ حمل و نقل بر قیمت تمام شده تولید را ازبین ببرد.

اعتصاب و اعتراض حق رانندگان است

هاشمی تختی نژاد با تاکید بر اینکه اعتصاب و اعتراض حق رانندگان است، تصریح کرد: رانندگان ما باید بدانند که همیشه یک عده بیگانه و معاند نظام آماده بهره برداری سیاسی از مطالبه گری به حق مردم هستند از این رو نباید خود را در این موضوعات دخالت دهند.

وی با بیان اینکه در جریان اعتصابات کامیون داران افرادی دستگیر شده اند که نه راننده بوده و نه کامیون داشته اند، گفت: کامیون داران بدانند که با آرامش به مطالبات خود خواهند رسید.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مجلس همچنان پیگیر مطالبات رانندگان بوده و تا احقاق حق کامل آن ها نسبت به برگزاری نشست های مستمر با مسئولان اقدام می کند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۳-۰۹ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.