قیمت سکه رکورد شکست

۱۳۹۷-۰۳-۰۸ اقتصاد

قیمت سکه رکورد شکست

قیمت انواع ارزها امروز در بازار تهران روندی کاهشی به خود گرفت؛ این در حالی است که قیمت سکه و طلا در بازار افزایش پیدا کرد.

خبرآنلاین: قیمت انواع ارزها امروز در بازار تهران روندی کاهشی به خود گرفت؛ این در حالی است که قیمت سکه و طلا در بازار افزایش پیدا کرد.

قیمت سکه امامی امروز در بازار تهران ۶۲ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافت. سکه بهار آزادی نیز ۳۰ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۴ هزار تومان، ربع سکه ۱۵ هزار تومان و سکه گرمی ۲ هزار تومان بالا رفت.

به این ترتیب، سکه امامی در بازار ۲ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۰ هزار تومان، نیم‌سکه یک میلیون و ۴۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۶۱۰ هزار تومان و سکه گرمی ۳۶۰ هزار تومان قیمت داشت.

قیمت سکه رکورد شکست

از سوی دیگر، قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار در بازار ۴ هزار و ۲۸۰ تومان افزایش یافت؛ به طوری که با قیمت ۱۹۷ هزار و ۲۸۰ تومان فروخته شد. هر مثقال طلا نیز ۸۵۴ هزار تومان بود.

قیمت سکه رکورد شکست

در بازار ارز اما قیمت‌ها نزولی بود. نرخ یورو ۱۱۸ تومان، پوند ۱۱۸ تومان، لیر ترکیه ۲۰ تومان و یوان چین ۱۳ تومان کاهش پیدا کرد. بر این اساس، یورو با نرخ ۷۲۶۰ تومان، پوند ۸۳۲۷ تومان، درهم امارات ۱۷۰۰ تومان، لیر ترکیه ۱۳۶۷ تومان و یوان چین ۹۷۹ تومان به فروش رفت.

قیمت سکه رکورد شکست

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۳-۰۸ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.