راموس مامور حذف یک مسلمان از جام جهانی بود؟!

۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ورزش

راموس مامور حذف یک مسلمان از جام جهانی بود؟!

روزنامه جوان نوشت: وظیفه‌ای که برعهده راموس گذاشته شد و کاپیتان رئال هم خیلی خوب و البته زود آن را به بهترین و خشن‌ترین شکل ممکن انجام داد. هنوز بازی به دقیقه ۳۰ نرسیده بود که فوق‌ستاره مسلمان لیورپول با فن جودوی راموس از میدان خارج شد تا هم زیدان و هم هواداران رئال نفسی راحت بکشند.

روزنامه جوان در تحلیلی غریب نوشت: وظیفه‌ای که برعهده راموس گذاشته شد و کاپیتان رئال هم خیلی خوب و البته زود آن را به بهترین و خشن‌ترین شکل ممکن انجام داد. هنوز بازی به دقیقه ۳۰ نرسیده بود که فوق‌ستاره مسلمان لیورپول با فن جودوی راموس از میدان خارج شد تا هم زیدان و هم هواداران رئال نفسی راحت بکشند.

کاپیتان رئال در شبی که میلیون‌ها نفر در جهان تماشاگر فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ بودند با خطایی شدید محمد صلاح را مصدوم کرد، مصدومیتی که احتمالاً حسرت جام جهانی را به دل مهاجم مصری می‌گذارد. راموس با خطایی شدید که شباهت زیادی به فنون جودو داشت موجب آسیب‌دیدگی شدید صلاح شد تا جایی که این بازیکن با چشمانی اشکبار زمین مسابقه را ترک کرد. با اینکه گفته می‌شود مهاجم لیورپول قطعاً به جام جهانی روسیه نمی‌رسد،برخی خطای راموس را کاملاً عمدی و به قصد حذف فوق‌ستاره مسلمان از جام جهانی می‌دانند که امید می‌رود این مأموریت ناتمام بماند.

(Visited 70 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.