آیا این مدل ایرانی قرار است با رونالدو ازدواج کند؟/عکس

۱۳۹۷-۰۳-۰۲ ورزش

آیا این مدل ایرانی قرار است با رونالدو ازدواج کند؟/عکس

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید دیگر قصد ادامه رابطه اش را با نامزد خود جورجینا که مادر فرزندانش نیز هست را ندارد و قصد دارد با مدل ایرانی مد نظر ماریا، مادرش ازدواج کند!

کریستیانو رونالدو  ابر ستاره پرتغالی رئال مادرید پیش تر هم ثابت کرده بود که در روابط شخصی اش چندان انسان پایبندی نیست و نمی تواند اوضاع را مدیریت کند! دعوا و درگیری های او با ایرنا شایک برای مدت ها زبانزد خاص و عام بود و باعث شده بود تا آسایش و آرامش از این ستاره جهانی رخت سفر ببندد.

کریستیانو رونالدو پس از جدایی از شایک، برای ماه ها در انزوا زندگی شخصی اش را به پیش برد، اما بالاخره با آغاز رابطه ای تازه توانست خود را از کنج عضلت جدا کند و با جورجینا بار دیگر طعم عشق را تجربه کند که این مسئله به وضوح در روند حرفه ای او نیز تاثیر بسیار مثبتی داشت.

جورجینا رسما همسر کریستیانو رونالدو نیست و طبق روال مرسوم در اروپا، فعلا آنها نامزد هستند و برنامه ای برای ازدواج رسمی با یکدیگر را ندارند تا مادر فرزندان رونالدو در شرایطی نامطمئن قرار داشته باشد، چرا که ایرنا شایک پس از جدایی از کریستیانو طی یک مصاحبه ای جنجالی مدعی شده بود، ابر ستاره پرتغالی بارها و بارها به او خیانت کرده بوده است!

با انتشار تصویری از ماریا مادر کریستیانو رونالدو با ن.ش مدل ایرانی ساکن فرانسه، نشریات محلی مادیرا مدعی شدند کریستیانو از ماه گذشته دائما با نگار دیدار داشته است و روابط شخصی تازه ای را با او آغاز کرده تا جورجینا با شنیدن این خبر تصمیم به ترک ویلای لوکس کریستیانو بگیرد!

کریستیانو رونالدو ابر ستاره پرتغالی رئال مادرید است کریستیانو رونالدو دیگر قصد ادامه رابطه اش را با نامزد خود جورجینا که مادر فرزندانش نیز است را ندارد و قصد دارد با مدل ایرانی مد نظر ماریا، مادرش ازدواج کند!

رونالدو نیز در آستانه فینال لیگ قهرمانان اروپا و آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، نمی خواهد به هیچ عنوان درگیر حواشی شود و پیش تر به مادرش اعلام کرده بود در مکان های عمومی با ن.ش دیدار نداشته باشد، چرا که پیش تر این مدل ایرانی را به مادرش معرفی کرده بود تا مادر رونالدو نیز با این تصمیم موافقت خود را اعلام نماید.

ماریا معتقد است جورجینا بیش از حد و اندازه اش به حریم شخصی رونالدو وارد می شود و تمام وقت شخصی فرزندش را تحت تصرف خود درآورده است! جورجینا نیز متقابلا رفتار مناسبی را با ماریا ندارد تا کریستیانو در میان آنها قرار بگیرد.

ابر ستاره پرتغالی رئال مادرید در واکنش به تصویر منتشر شده از مادرش و ن.ش ، انتخاب جدید خود، روز گذشته در صفحه اینستاگرامش تصویری از خود و جورجینا قرار داد تا شایعات را کاهش دهد، اما به نظر می رسد دیگر این ماجرا از کنترل او خارج شده باشد و طی روز های آتی اقدام به معرفی رسمی نامزد جدیدش، ن.ش کند!

 

منبع:فرتاک

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۳-۰۲ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.