طاهری: برنامه نود باید در دادگاه ادعاهای خود را ثابت کند

۱۳۹۵-۰۵-۱۹ ورزش

طاهری: برنامه نود باید در دادگاه ادعاهای خود را ثابت کند

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در مراجع قضایی و برای احقاق حقوق باشگاه این موضوع را حتماً پیگیری می‌کنم چرا که باشگاه پرسپولیس، باشگاه بزرگ و پرطرفداری است

 به گزارش ۲۴، علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت رامین رضائیان گفت: جلسه‌ای را با رامین رضائیان داشتیم  من به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس مواردی را اعلام و شرایطی را تعریف کردم که تا ان‌شاءالله بتوانیم فردا چند راه‌حل‌ را انتخاب کنیم و باید بگویم که این شرایط یک شخص نیست بلکه شرایط تیم پرسپولیس است و باید در مورد تیم پرسپولیس در خصوص رضائیان تصمیم بگیریم البته آقای برانکو هم با این برنامه‌ریزی که کرده تیم خودش را کامل کرده است.

وی در خصوص برنامه ۹۰ و صحبت‌هایی که در مورد باشگاه پرسپولیس شده بود، گفت: بحث این برندی که می‌گویند و به آن اشاره شده است پارسال هم بوده است و موضوعی نبوده است که ما آن را شروع بکنیم. پرسپولیس شاید آخرین باشگاهی بوده است که تا این لحظه با این برند قرارداد بسته است، حتی خود تیم ملی هم با این برند قرارداد بسته است و باید این را هم بگویم که ما با این برند شرط را بر تولید محصولاتش گذاشته‌ایم که باید استانداردهایی هم رعایت بشود چرا که ما در قبال این استانداردها هنوز به حد واقعی نرسیده‌ایم. در قراردادی هم که با این اسپانسر بسته‌ایم ما کاملاً فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی را توجه کرده‌ایم و فکر می‌کنم هیچ مشکلی برای این قرارداد نباشد.

طاهری در ادامه افزود: در این بین من باید از اهالی و کسبه محترم منیریه عذرخواهی کنم چرا که اتلاق بدی به آن افراد زحمتکش و محترم شده بود که من باز هم می‌گویم نباید مسائل به این نوع مطرح می‌شود و به خاطر همین موضوع فکر می‌کنم به حریم و حرمت ورزش و فوتبال ضربه وارد می‌شود و فکر می‌کنم شما خود رسانه‌ها باید این موضوع را پیگیری کنید و بررسی کنید چرا چنین اتفاقات و صحبت‌هایی عنوان می‌شود.

وی در خصوص ۲ بازیکن اوکراینی پرسپولیس که دیشب در برنامه ۹۰ در خصوص آنها صحبت شد، گفت: من نمی‌دانم چرا برای این ۲ بازیکن در این زمان از فصل ایجاد حساسیت شده و نمی‌دانم چرا نسبت به این ۲ نفر اینقدر بغض شده است چرا که ما فرایندمان برای جذب بازیکنان داخلی و خارجی همان فرایند قبلی بوده و هیچ فرقی نکرده است و کسانی که به هر دلیلی مطالبی را عنوان می‌کنند باید پاسخگوی آن در مراجع قضایی باشند و من برای احقاق حقوق باشگاه این موضوع را حتماً پیگیری می‌کنم چرا که باشگاه پرسپولیس، باشگاه بزرگ و پرطرفداری است و حفظ حریمش برای همه اهمیت زیادی دارد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا از برنامه ۹۰ به دلیل صحبت‌هایی که برعلیه باشگاه پرسپولیس شد شکایت خواهد کرد یا نه، گفت: قطع به یقین شکایت خود را خواهیم داشت به دلیل اینکه تهمت‌هایی به پرسپولیس منتسب شده است و البته نوع ارائه مطلب بسیار کذب بود. حتی کارمند باشگاه هم از مسائل کذب و صحبت‌های این برنامه در امان نبود و فکر می‌کنم واقعاً خنده‌دار بود. باید بگویم که حرمت فوتبال، رسانه و ورزش بسیار زیاد است و از طرفی دیگر حرمت رسانه ملی از همه اینها بالاتر است چرا که مردم به رسانه ملی اعتماد دارند و هر صحبتی نباید در این رسانه عنوان شود و اگر همین حرمت‌ها را حفظ نکنیم مطمئناً اتفاقات بدتری خواهد افتاد. پس باید حرمت اخبار حفظ شود و باز هم می‌گویم کسانی که حرمت‌شکنی کردند نباید از آنها به این راحتی گذشت.

طاهری در ادامه تصریح کرد:‌ این صحبت‌ها در این برنامه نود تنها صحت نداشت بلکه باید بگویم کذب محض بود ما برای روشن شدن افکار عمومی و به خصوص هواداران عزیزمان فکر همه این حواشی کرده بودیم و به همین دلیل در خصوص تمام موضوعات روی سایت باشگاه صحبت کرده بودیم و حتی در صحبت‌های اعضای ما در باشگاه که در این برنامه پخش شد هیچ تناقضی وجود نداشت چرا که همه مسائل در پرسپولیس شفاف است. و فقط می‌توانم بگویم در این برنامه بازی با زمان اتفاق افتاد و این موضوع هم در شأن رسانه و ورزش و به خصوص فوتبال نبوده است. البته احساس می‌کنم این بحث‌ها از جای دیگری آب می‌خورد و شاید از ۳ ماه پیش این حواشی شروع شد. چرا که ما تیم‌مان روز به روز بهتر شد و نتایج بهتری هم گرفت و امسال هم خدا را شکر تا به حال نتایج خوبی را گرفت.

وی در خصوص عملکرد تیمش و حواشی به وجود آمده اخیر نیز خاطرنشان کرد: ما در پرسپولیسی هم از لحاظ درآمدزایی عملکرد خوبی داشته‌ایم و هم نتایج‌مان روز به روز درخشان‌تر شده و در نهایت هواداران هم بیشتر از بازی‌های ما استقبال کردند و فکر می‌کنم این‌ها قشنگی‌های یک رشته ورزشی را به نمایش می‌کشاند و نمی‌دانم چرا اینها فراموش می‌شود و با مسائلی دیگر می‌خواهند یک فیلم را به چالش بکشند. ما حتی در زمان این مدیریت توانستیم بازیکنان خارجی که جذب شده بودند و به دلایل مختلفی از تیم جدا شده بودند مطالبات‌شان را پرداخت کنیم و به نظر من از لحاظ مدیریتی هیچ برای پرسپولیس کم نگذاشته‌ایم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: حال و هوای خوبی بین کارمندان باشگاه پرسپولیس و بازیکنان تیم و حتی کادر فنی با بازیکنان و مسئولان وجود دارد و فکر می‌کنم افرادی که می‌خواهند پرسپولیس را به چالش بکشند باعث می‌شوند پیوند بین اهالی پرسپولیس محکم‌تر و قوی‌تر از گذشته شود و حاشیه‌سازان بدانند که با این کارها ما بهتر از قبل خواهیم شد. حتی هواداران به این موضوع اذعان داشتند و باید بگویم من در شأن خودم ندیدم که برای پاسخ به سؤالات مطرح شده در این برنامه روی خط تلفن بیایم مگر می‌شود در این وقت شب بگویم که آفتاب در آسمان است و بخواهیم این موضوع را اثبات کنیم و امیدوارم که حاشیه‌سازان با تنگ شدن فضا برای خود متنبه شوند.

طاهری در خصوص مشکلات گذشته باشگاه پرسپولیس و تیم ملی فوتبال گفت:‌ همانطور که در گذشته هم همه شاهد بودند ما برای تیم ملی حرمت قائل شدیم و حتی سرمربی ما هم تیم ملی را در اولویت قرار داد و فکر می‌کنم همه اینها باعث می‌شود یک فوتبال پیشرفت کند. به نظر من در این قضیه هم اغراض شخصی شاید وارد شد که حواشی در ابتدای فصل در پیرامون تیم رنگ جدی‌تری گرفت اما در پایان همه برای تیم ملی تصمیم گرفتیم یک دست شویم.

وی در خصوص اسپانسر این باشگاه این طور گفت: حقوق مادی و معنوی باشگاه برای خود پرسپولیس است و ما با این سامانه‌ها توافق کرده‌ایم که هواداران بتوانند از تیم‌شان حمایت کنند و نمی‌دانم چرا سامانه دیگری به عنوان سامانه هواداری جا زده است و به نظر من نباید یک چیز کلی را به لیگ فوتبال ارجاع دهند و من هم اجازه این کار را ندادم. تذکر خود را هم به آنها اعلام کردیم و قول دادند این کار را انجام ندهند و برای بازی این هفته هم به آنها گفته‌ایم که نباید این کار ادامه پیدا کند و نباید در کار سامانه هواداران باشگاه پرسپولیس خللی ایجاد کنند البته باید بگویم که این افراد نمی‌توانند دخالت کنند چرا که هواداران پرسپولیس مثل کوه پشت این تیم ایستاده‌اند و از همین‌جا می‌خواهم که هواداران با قدرت کار خود را برای حمایت از باشگاه انجام دهند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص قسمتی از برنامه ۹۰ که به ارتباط قبلی وزیر ورزش با خودش اشاره داشت گفت: من با وزیر ورزش و خیلی از عزیزان و نزدیکان ارتباطم از زمان جنگ شروع شده است و به دلیل رابطه خوبی که با هم داشتیم حتی این رابطه را مقدس می‌دانم هر کس هم با این موضوع مشکل دارد برود مشکل خودش را حل کند و خدا را شکر می‌کنم که من از سفره پدر و مادرم نان خورده‌ام و بزرگ شده‌ام و فکر می‌کنم به دور از اخلاق بوده که چنین نگاهی به ارتباط من با وزیر ورزش شده است. صحبت از این ارتباطات برمی‌گردد به یک سری از مسائل که نمی‌دانم از کجا آب می‌خورد و خدا را شکر می‌کنم تا به حال من به کسی تهمت نزده‌‌ام و گناهی که افراد دیگر مرتکب می‌شوند را انجام نمی‌دهم.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۱۹ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.