معاون قوه قضاییه:آیا کسانی که با فیلترتلگرام مخالفت می‌کنند،معاملاتی با رئیس تلگرام انجام داده‌اند؟

۱۳۹۷-۰۲-۱۶ دنیای فناوری

معاون قوه قضاییه:آیا کسانی که با فیلترتلگرام مخالفت می‌کنند،معاملاتی با رئیس تلگرام انجام داده‌اند؟

معاون فرهنگی قوه قضائیه گفت: نمی‌دانیم چرا با وجود اجماع نظر کارشناسان در مورد خطرناک بودن تلگرام برای کشور، تعدادی از افراد که از محترمین هم هستند، بی‌جهت با آن مخالفت می‌کنند.

به گزارش  مهر، حجت الاسلام و المسلمین هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضائیه بعد از ظهر امروز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت و در پنجمین روز فعالیت سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران با حضور در مصلی محل برپایی این رویداد و در حاشیه بازدیدش از نمایشگاه کتاب، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی درباره فیلتر تلگرام گفت: وقتی اکثر اعضای شورای عالی فضای مجازی این رأی را داده اند، دموکراسی حکم می‌کند که به این رأی اکثریت تن بدهید تا امنیت کشور به بازی گرفته نشود.

وی افزود: ما نمی‌دانیم پشت پرده چه خبر است و آیا کسانی که با فیلتر تلگرام مخالفت می‌کنند، معاملاتی با رئیس تلگرام انجام داده‌اند یا خیر؟ اتهامی‌هم به کسی نمی‌زنیم؛ فقط سوال ما این است که چرا با وجود اینکه این همه کارشناس بالاجماع می‌گویند فعالیت این پیام رسان برای کشور خطرناک است، چرا بعضی افراد که تعدادشان کم است و البته از محترمین هم هستند، بی‌جهت با این رأی مخالفت می‌کنند؛ ما وجه این مخالفت را متوجه نمی‌شویم.

صادقی با تأکید بر این نکته که فعالیت تلگرام خلاف مصالح عموم مردم ایران است، گفت: صِرف اینکه تعدادی خواهان فعالیت تلگرام باشند، دلیل بر این نمی‌شود که این پیام رسان باز شود؛ پس حرف متخصصین چه می‌شود!؟ امنیت مردم را چه کسی باید تأمین کند!؟ اینها سوالات بزرگی است که باید به آن پاسخ داده شود.

(Visited 466 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۲-۱۶ دنیای فناوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.