آخرین دستاورد‌های اطلاعاتی و عملیاتی سپاه حفاظت + عکس

۱۳۹۷-۰۲-۱۶ دنیای فناوری

آخرین دستاورد‌های اطلاعاتی و عملیاتی سپاه حفاظت + عکس

آخرین دستاورد‌های اطلاعاتی و عملیاتی سپاه حفاظت انصارالمهدی (عج) در ساختمان قدیم مجلس به نمایش درآمدند.

میزان: تجهیزات ارتباطی و شنود مختلف، تجهیزات ویژه چک و خنثی، تسلیحات و تجهیزات یگان عملیات ویژه و همچنین لوزام و وسایل اطلاعاتی، از جمله دستاورد‌های سپاه حفاظت در نمایشگاهی هستند که در ساختمان قدیم مجلس به نمایش درآمدند.

سرهنگ سید محمدرضا سیدی در مراسم گرامیداشت سالروز تشکیل سپاه حفاظت انصارالمهدی (عج) که صبح امروز (یکشنبه) در ساختمان مجلس قدیم برگزار شد، با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب یکی از دغدغه‌های مردم حفاظت از انقلاب اسلامی بود، اظهار کرد: در اولین روز‌های انقلاب گروه‌های مختلفی از قبیل: کمیته‌های انقلاب، گارد ملی (زیر نظر دولت موقت)، سازمان مجاهدین انقلاب و یکی دو گروه دیگر ایجاد شدند و حفاظت از شخصیت‌های نظام را برعهده گرفتند.

وی افزود: بسیاری از شخصیت‌های نظام از ابتدای انقلاب تا اوایل سال ۵۸ که گروهک فرقان به ترور شخصیت‌های نظام روی آورد، اعتقادی به حفاظت از خودشان نداشتند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) با بیان اینکه از سال ۵۸ سپاه انصارالمهدی و سپاه، ولی امر با تفکیک وظایفی که میانشان صورت گرفت ایجاد شدند، عنوان کرد: سپاه انصارالمهدی (عج) تا کنون قریب به ۳۰۰ شهید را در دوران دفاع مقدس، ماموریت‌های حفاظتی و دفاع از حرم، تقدیم اسلام کرده است.

وی گفت: آخرین شهید سپاه انصارالمهدی (عج) شهید تیموری بود که ۱۷ خرداد سال گذشته در مجلس شورای اسلامی به دست تکفیری‌های کوردل به شهادت رسید.

سردار سیدی با بیان اینکه روحیه ایثار و فداکاری همچون زمان دفاع مقدس در سپاه انصارالمهدی (عج) وجود دارد، افزود: سیر تکاملی طرح‌های حفاظتی سپاه انصارالمهدی (عج) به روز است.

(Visited 64 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۲-۱۶ دنیای فناوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.