نحوه همسر پیدا کردن عجیب والدین چینی برای فرزندانشان! +عکس

۱۳۹۷-۰۲-۱۰ سرگرمی

نحوه همسر پیدا کردن عجیب والدین چینی برای فرزندانشان! +عکس

شاید بتوان گفت که یکی از عجیب ترین بازارهای جهان در چین قرار دارد. هر شنبه و یکشنبه از آغاز ظهر تا ساعت پنج عصر والدین چینی در پارکی در شانگهای چین جمع می شوند تا…هزینه ی آگهی دادن توسط واسطه ها سه دلار تقریباً برای پنج ماه است و واسطه در صورتی که شماره تلفن را از او بخواهند ۱۶ دلار از آنها خواهد گرفت.

به گزارش تابناک، شاید بتوان گفت که یکی از عجیب ترین بازارهای جهان در چین قرار دارد. هر شنبه و یکشنبه از آغاز ظهر تا ساعت پنج عصر والدین چینی در پارکی در شانگهای چین جمع می شوند تا برای فرزندان خود همسر انتخاب کنند. این انتخاب براساس اطلاعاتی است که متقاضیان بر روی برگه هایی نوشته و بر دیوار آویخته اند.

عمر، قد، شغل، درآمد، سطح تحصیلات، خانواده و ماه تولد از جمله مهمترین اطلاعات نوشته شده بر روی برگه ها است. این والدین پس از بررسی اطلاعات روی برگه در صورت پذیرش چند ساعتی را با فرد مورد نظر می گذرانند؛ با او قدم می زنند و صحبت می کنند؛ اگر ایده آل های خود را در متقاضی یافتند, در این حالت وارد مرحله ی سوم می شوند و شرایط ملاقات فرزند خود را با او فراهم می کنند.

والدین چینی در بازار عجیب شانگهای چه می کنند؟

والدین چینی که با این روش برای فرزندان خود همسر انتخاب می کنند بر این باورند که بچه هایشان سرشان شلوغ است و برخی دیگر هم می گویند که فرزندانشان مهارت های اجتماعی لازم برای انتخاب همسر را ندارند. هزینه ی آگهی دادن توسط واسطه ها سه دلار تقریباً برای پنج ماه است و واسطه در صورتی که شماره تلفن شریک احتمالی زندگی را از او بخواهند ۱۶ دلار از آنها خواهد گرفت.

والدین چینی در بازار عجیب شانگهای چه می کنند؟

(Visited 125 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۲-۱۰ سرگرمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.