دی اس X E-Tense، تحفه‌ای فرانسوی از سال ۲۰۳۵ ! + تصاویر

۱۳۹۷-۰۲-۰۷ چند رسانه‌ای

دی اس X E-Tense، تحفه‌ای فرانسوی از سال ۲۰۳۵ ! + تصاویر

لامبورگینی Egoista متعلق به حدود ۵ سال پیش را به یاد دارید؟ خودروی مفهومی لامبورگینی یک کانسپت کاملاً رادیکال و پرفورمنس با تنها یک صندلی بود اما تشابهات Egoista با جدیدترین محصول مفهومی دی اس فرانسه یعنی X E-Tense همین یک شباهت را دارد.

به گزارش پدال، برند لوکس پژو-سیتروئن از یک توپ کریستالی برای دیدن آینده مخصوصاً سال ۲۰۳۵ استفاده کرده است.

اگرچه جدیدترین کانسپت دی اس به عنوان یک خودروی تک نفره مجسم شده اما کابین منعطف آن می‌تواند برای جای دادن چند سرنشین اصلاح شود و بنابراین این کانسپت چشم‌نواز طراحی کاربردی‌تر سه‌نفره را به خود گیرد.

همان‌گونه که از یک خودروی مفهومی آینده‌نگرانه انتظار می‌رود، دی اس X E-Tense دارای حالت رانندگی خودکار پیشرفته بوده و در آن راننده می‌تواند به سمت سرنشینان روی برگرداند. خوشبختانه هنوز هم حالت دستی وجود دارد که به راننده اجازه می‌دهد تا حداکثر استفاده از قدرت دو پیشرانه الکتریکی که خروجی ۱۳۴۱ اسب بخاری دارد را ببرد. حداکثر خروجی این کانسپت تنها در حالت پیست قابل استفاده بوده و برای استفاده در جاده تنها ۵۳۶ اسب بخار در دسترس است.

کف شیشه‌ای الکتروکروماتیک این کانسپت ارتباط نزدیک‌تر راننده با جاده را امکان‌پذیر می‌کند. در کابین دی اس X E-Tense نیز عناصر چوبی و فلزی باعث ایجاد احساس اشرافیت کرده و صندلی‌های تهویه دار به همراه عملکرد ماساژ باعث بهبود تجربه سواری می‌شوند.

(Visited 55 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۲-۰۷ چند رسانه‌ای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.