×

ادامه تحقیرهای ولیعد عربستان توسط ترامپ:بن سلمان شپش دارد

۱۳۹۷-۰۲-۰۶ سیاست

ادامه تحقیرهای ولیعد عربستان توسط ترامپ:بن سلمان شپش دارد

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پس از دیدار ماه گذشته محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی به کارکنان کاخ سفید گفت، بن سلمان شپش دارد.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، پایگاه خبری العهد لبنان نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه برای صدمین بار در دیدار امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه گفت چه چیزی از کشورهای خلیج (فارس) می خواهد و افزود: ما هفت تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه کرده ایم و هیچ چیزی به دست نیاورده ایم، کشورهایی ثروتمندی در آنجا هستند که شما به خوبی آنها را می شناسید و هزینه آن را پرداخت خواهند کرد و مجبورشان می کنیم نظامیان خود را به سوریه اعزام کنند و ما نظامیان خود را به خانه برمی گردانیم.

ترامپ به خوبی شرایط بن سلمان را می داند و کاملا آگاه است که چگونه او همه تخم مرغهایش را در سبد وی (ترامپ) چیده است و برای همین به صورت عمدی در تحقیر او ابایی ندارد و بارها برابر دوربین ها و رسانه ها از واژه دوشیدن بن سلمان و عربستان سعودی استفاده کرده است.

یک منبع آگاه در واشنگتن به پایگاه اینترنتی العهد گفت یک عضو کنگره آمریکا خبر داد؛ ترامپ پس از نشست ماه گذشته اش با بن سلمان در کاخ سفید از کارکنانش خواسته است صندلیها یی که او روی آن نشسته و لوازمی را که  لمس کرده ، بگردید و اگر شپشی به جا مانده است تمیز کنید!

(Visited 65 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۲-۰۶ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.