تاج: میلیمتری در جریان انتخاب افتخاری برای استقلال قرار گرفتم!

۱۳۹۵-۰۵-۱۸ ورزش

تاج: میلیمتری در جریان انتخاب افتخاری برای استقلال قرار گرفتم!

 

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در جلسه‌ای که با رئیس کمیته فوتسال داشتم او تاکید کرد که اولویت اول و آخرش فوتسال است.

 به گزارش ۲۴، مهدی تاج در خصوص این شایعه که گویا وزارت ورزش بدون اطلاع فدراسیون فوتبال سیدرضا افتخاری را به عنوان سرپرست استقلال انتخاب کرده و این موضوع موجب ناراحتی مسئولان فدراسیون فوتبال از جمله شخص تاج شده است، گفت: شخصا در جریان این موضوع بودم. روز گذشته جلسه‌ای را با افتخاری برگزار کرده و مفصل نقطه نظراتم را در این خصوص به وی گفتم. البته افتخاری تاکید کرد که اولویت اول و آخرش فوتسال است.

وی درباره اینکه افتخاری امروز در گفت‌وگویی اعلام کرده بود که باید خوشحال باشید که یک نفر از جنس فوتبال مدیر استقلال شده است، گفت: در جریان صحبت‌های افتخاری نیستم و نمی‌دانم.

تاج افزود: صحبت‌هایی را دیروز باهم داشتیم و من شخصاً در جریان بودم هرچند که میلیمتری در جریان قرار گرفتم و خود افتخاری این موضوع را به من گفت.

رئیس فدراسیون فوتبال درمورد اینکه گفته می‌شود کفاشیان رئیس فدراسیون فوتسال خواهد شد، گفت: باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

وی در مورد حل مشکل سربازان ملی‌پوش تأکید کرد: این موضوع وقت زیادی را گرفت و زمانبر بود. در واقع یکی از دغدغه‌هایم این بود که این مسئله را حل کنم. جا دارد از سردار کمالی و سردار زاده‌کمند که نگاه مثبتی به این موضوع داشتند تشکر کنم، مسئولان نظام‌وظیفه حق داشتند که به شیوه‌ای دیگر این مشکل را حل کنند، اما با نگاه ویژه‌ای که به فوتبال داشتند و با اراده‌ای که ازخود نشان دادند، سرانجام مشکل سربازان ملی‌پوش حل شد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۱۸ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.