پس از تساوی برابر عراق؛ برزیلی‌ها تیم‌شان را هو کردند!

۱۳۹۵-۰۵-۱۸ ورزش

پس از تساوی برابر عراق؛ برزیلی‌ها تیم‌شان را هو کردند!

 هواداران تیم فوتبال امید برزیل بعد از تساوی بدون گل برابر عراق در المپیک ریو، تیم خود را هو کردند و به جای آن به تشویق تیم عراق پرداختند.
به گزارش ۲۴ و به نقل از دیلی میل، برزیل میزبان بازیهای ریو۲۰۱۶، تاکنون طلای فوتبال المپیک را بدست نیاورده است. برزیل بعد از تساوی مقابل آفریقای جنوبی در اولین روز رقابتها، در دومین بازی خود مقابل عراق در روز یکشنبه نیز مساوی کرد.
این نتیجه باعث شد که برزیل در مکان دوم قرار بگیرد و برای صعود به مرحله بعد نیاز به پیروزی در دیدار چهارشنبه برابر دانمارک دارد. تیم برزیل دو سال قبل در نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ با نتیجه تحقیر آمیز ۷ بر یک برابر آلمان شکست خورد.
روجریو میکال، سرمربی تیم فوتبال برزیل در این باره گفت: باید از هواداران تیم عذرخواهی کنیم.. ما بهترین بازی را ارائه نکردیم.
نیمار بزرگترین ستاره این تورنمنت، در دومین مسابقه خود، پایین تر از سطح انتظار ظاهر شد. علاوه بر او، گابیگول و خسوس مهاجمان جوان تیم هم با مشکل روبرو شدند.
هواداران برزیلی با فریاد مارتا مارتا نومیدی خود را از عملکرد تیم امید برزیل ابراز کردند.
مارتا بازیکن تیم ملی زنان برزیل است که پنج بار بازیکن سال جهان شده است و عملکرد درخشانی در تیم زنان برزیل داشته است.
عبدالغنی الغزالی سرمربی تیم امید عراق گفت: کسب تساوی مقابل برزیل در خانه آنها، یک روز تاریخی برای عراق است. این موفقیت بزرگی برای فوتبال عراق است.
میکال گفت: با گذشتن زمان و گل نزدن اضطراب بیشتر می شود. در این شرایط احتمال اشتباه بیشتر است.
نیجریه اولین تیمی بود که با پیروزی یک بر صفر برابر سوئد به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.
پرتغال با نتیجه ۲ بر یک برابر هندوراس پیروز شد. مکزیک نیز در سالوادو با نتیجه ۵ بر یک فیجی را مغلوب کرد. آرژانتین با نتیجه ۲ بر یک برابر الجزایر به برتری رسید و آلمان با گل دیرهنگام برابر کره جنوبی به تساوی ۳ بر ۳ دست یافت.
دانمارک حریف بعدی برزیل با نتیجه یک بر صفر آفریقای جنوبی را شکست داد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۱۸ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.