تیم مایلی کهن با برد استارت زد/میلیاردها با یک گل پیروز شدند!

۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ورزش

تیم مایلی کهن با برد استارت زد/میلیاردها با یک گل پیروز شدند!

هفته اول لیگ آزدگان با شروع خوب ملوان و خونه به خونه همراه بود.

به گزارش ۲۴، هفته نخست رقابت های لیگ آزادگان از ساعت ۱۸ با انجام ۶ دیدار پیگیری شد.

تیمهای پارس جم جنوبی تازه لیگ یکی شده ومس رفسنجان با نتیجه ۱-۰ به سود پارس جنوبی به اتمام رسید تا جدال شاگردان تارتار و کلانتری با پیروزی تیم تارتار تمام شود.

جدال مردان محمود فکری و فیروز کریمی هم به تساوی منجر شد. اکسین البرز با گل دقیقه ۴۵ امیر میربزرگی توانست گل دقیقه ۲۰ محمد قاسمی نژاد را جبران کند تا اکسین لیگ یک را با باخت شروع نکند و محمود فکری هم نتوانست سه امتیاز اول را دست کند.

مس کرمان با هدایت منصور ابراهیم زاده میزبان تیم فجر سپاسی بود و در پایان با نتیجه ۲-۲ مقابل مهمان خود به تساوی رسید. ابتدا علیرضا قاسمی در دقیقه ۲۴ مس را پیش انداخت اما سعید زارع و ایمان سلیمی در دقایق ۵۵ و ۵۷ موفق شدند بازی را برگرداننداما این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۰ حامد محمودی کار را به تساوی کشاند.

آلومینیوم در اراک میزبان ملوان بود که در پایان شاگردان محمد مایلی کهن موفق شدند با گلهای پوریا غلامی(۱۳) و حسین قنبری(۸۰) و یاسر وکیلی در برابر دو گل حسین احمدی به برتری ۳-۲برسند و شروع خوبی در این رقابت ها داشته باشند.

سپیدرود رشت هم با علی نظر محمدی موفق شد با یک گل تیم بادران و اکبر میثاقیان را از پیش رو بردارد. سهیل حق شناس در دقیقه ۵ از روی نقطه پنالتی تک این دیداررا به ثمر رساند.

علیرضا مرزبان هم با خونه به خونه متمول شروع خوبی داشت و تیم استقلال اهواز را با یک گل شکست داد. حمید کاظمی، آقای گل فصل پیش در دقیقه ۸۰ تک گل این دیدار را به ثمر رساند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.