پرویز پرستویی به المپیکی ها چه گفت؟

۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ورزش

پرویز پرستویی به المپیکی ها چه گفت؟

پرویز پرستویی برای کاروان المپیکی ایران آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش ۲۴، پرویز پرستویی هنرمند محبوب و مردمی کشورمان برای بدرقه تیم ملی به رقابتهای جهانی المپیک در صفحه اینستاگرام خود این چنین نوشت: کاروانیان المپیک، رهروان راه عشق و غیرت، رژه‌تان را که تماشا می‌کردیم، خون در رگ‌هایمان تندتر می‌دوید… انگار نوعی غرور و امید و اعتماد و اضطراب در هم می‌آمیخت تا نفسمان را بند آورد….

کاروانی راه عشق و غیرت، فرقی نمی‌کند که پهلوان کشتی‌مان باشی یا قهرمان والیبال یا چشم امید دوومیدانی یا…. حتی فرقی نمی‌کند اگر اصلاً پهلوان یا قهرمان یا چشم امید نباشی…همین که گام‌هایت را با افتخار بر زمین می‌کوبی و پرچم ایران عزیزمان، مام میهن را به دور میدان می گردانی، به لرزه در می‌آییم، از افتخار و امید…

ولی کاروانی المپیک، یادت نرود که برایمان فرق می‌کند که غیرتمندانه مبارزه کنی، برایمان فرق می‌کند که سرود پرافتخارمان بارها و بارها طنین انداز شود، برایمان فرق می‌کند که خم شدن گردن ستبرت را برای آویخته شدن مدال‌های خوش‌رنگ نظاره کنیم و اشک شوق از دیده بزداییم…. کاروانیان عشق و غیرت، به خدا می‌سپاریم تان و با ذره ذره وجودمان برایتان دست به دعا برمی داریم؛ با ذره ذره وجودتان بجنگید….

یا علی….

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.