برانکو:حیف شد که گلهای بیشتری نزدیم

۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ورزش

برانکو:حیف شد که گلهای بیشتری نزدیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما استحقاق پیروزی مقابل گسترش را داشتیم و حیف شد که نتوانستیم گل دوم را هم به ثمر برسانیم.

به گزارش  ۲۴، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی یک بر صفر مقابل گسترش فولاد تبریز در نشست خبری گفت: دیدار خیلی سختی بود بازی محکم و توام با عصبانیت بود. به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم به خاطر بازی که انجام دادند و پیروزی که مستحقش بودیم.

برانکو ادامه داد: حیف شد که نتوانستیم گل دوم را بزنیم تا خیال‌مان تا دقایق آخر راحت می‌شد. برای من به عنوان مربی آنچه مهم است اینکه در اکثر دقایق بازی کنترل بازی را در دست داشتیم فقط بعد از گل اول سازمان دفاعی‌مان بهم ریخته بود اما خط دفاع ما خیلی خوب ظاهر شد آن هم مقابل تیمی که خط حمله خوبی دارد. بازیکنان ما مستحق این برد بودند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اشتباه دروازه‌بان گسترش که باعث گلزنی پرسپولیس شد تصریح کرد: گل با اشتباه دروازه‌بان حریف زده شد اما در نیمه اول ما موقعیت‌های گلزنی ایجاد کردیم اما اشتباه همیشه پیش می‌آید. همانطور که گفتم بعد از گل به جای اینکه مطمئن تر کار کنیم کمی افت داشتیم. من از فرم تیم راضی هستم. چون می‌بینیم همیشه شروع مسابقات همیشه سخت است و نتایج معلوم است و الان نتایج سایر تیم‌ها را می‌بینید حتی تیم‌هایی که مدعی قهرمانی هستند هم نتایج‌شان را می‌بینید اما ما می‌خواهیم ۴ هفته اول را با بهترین نتایج پشت سر بگذرانیم.

برانکو افزود: بازی در داخل خانه با خارج از خانه شرایط متفاوتی دارد در ابتدای فصل هستیم و دنبال فرم گرفتن تیم هستیم و یکسری تغییرات هم داشته‌ایم. از نوک خط حمله تا دروازه‌‌بان ما همه جدید هستند و ۹ بازیکن جدید داریم و به همین خاطر به خط دفاع‌مان افتخار می‌کنم که خوب کار کردند. گسترش فقط دو فرصت گلزنی داشت اما ما در اواخر مسابقه هم ۳ فرصت خوب گلزنی را توسط طارمی، انصاری و امیری از دست دادیم و انتظار نداریم در خانه گسترش ۱۰ موقعیت گلزنی ایجاد کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد برنامه تیمش در تعطیلات لیگ گفت: ما در تهران خواهیم ماند زیرا در تهران بهترین شرایط را داریم.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.