طاهری: می خواهند پرسپولیس را زمین بزنند

۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ورزش

طاهری: می خواهند پرسپولیس را زمین بزنند

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم هواداران با این پیروزی دلشان شاد شده باشد.

به گزارش علی اکبر طاهری ، درباره پیروزی تیمش برابر گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: به خاطر گرفتا ری هایی که آقایان برای من درست کرده بودند و درگیر مسایل مربوط به سامانه هواداری بودم نتوانستم بازی را با دقت نگاه کنم اما نیمه دوم را که دیدم به نظرم بچه ها خوب بازی کردند و اگر خوش شانس بودیم می توانستیم گل های بیشتری را بزنیم.

وی افزود: امیدوارم با این پیروزی دل هواداران مان شاد شده باشد و این روند خوب در ادامه مسابقات لیگ ادامه داشته باشد. ضمنا از هواداران می خواهم همچنان با سامانه هواداری ۳۰۹۰ همراه باشند و به دیگر سامانه ها توجهی نداشته باشند زیرا سامانه اصلی ما همان سامانه ۳۰۹۰ است.

سرپرست پرسپولیس ادامه داد: هواداران در جریان باشند که عده ای می خواهند پرسپولیس را زمین بزنند. البته ما مقابل کسانی که بخواهند منافع این باشگاه را خدشه دار کنند تا آخر ایستاده ایم.

طاهری در پایان گفت: امروز متاسفانه دیدیم که باز هم سامانه دیگری را مطرح کردند و حتی در تلویزیون اعلام کردند که تنها سامانه هواداری باشگاه ۳۰۴۰ است. واقعا اگر چنین است چرا نمی گویند که سامانه ۳۰۹۰ کاذب است و ما دروغ می گوییم. متاسفانه عده ای می خواهند تیشه به ریشه پرسپولیس بزنند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.