انتقاد تند از مدیران استقلال؛ زیرآب افشارزاده را زدند تا خودشان پست بگیرند!

۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ورزش

انتقاد تند از مدیران استقلال؛ زیرآب افشارزاده را زدند تا خودشان پست بگیرند!

رییس اسبق فدراسیون فوتبال گفت: در هیات مدیره استقلال افرادی نشسته اند که حرف گوش کن هستند.

به گزارش ۲۴، داریوش مصطفوی اظهار داشت: این روزها هر جا که می رویم صحبت از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و به ویژه باشگاه استقلال است و طرفداران این تیم به شدت نگران آینده هستند.امروز صبح برای بنزین زدن به یک پمپ بنزین رفتم و فردی که آنجا بو.د درباره استقلال سوال کرد و نگران بود. در همین حین برق رفت و پمپ بنزین از کار افتاد و من هم خطاب به آن فرد گفتم که مشکلات فوتبال ما هم مثل همین مشکلات جامعه است. الان برق اینجا رفته و وقتی برق بیاید یک مشکل دیگر درست می شود. در ورزش هم مشکلات بصورت زنجیره ای هستند.

وی در ادامه افزود: بهرام افشارزاده را از دوران جوانی می شناسم و ما با هم همکلاس بودیم اما دیدید با این مرد که بیش از ۵۰ سال در ورزش بوده و مدیریت کرده است چه رفتاری کردند. بنده در جریان یکسری مسایل هستم و می دانم که از سه ماه قبل اعضای هیات مدیره استقلال به دنبال خالی کردن زیر پای افشارزاده بودند چون او آدم هیات مدیره نبود.

رییس اسبق فدراسیون فوتبال در ادامه تاکید کرد:در هیات مدیره باشگاه استقلال برخی افراد خنثی هستند و صدایشان در نمی آید. یک نفر مثل منصورپورحیدری اعتراضی نمی کند و یکی هم مثل مسعود معینی خنثی است. این آقای معینی برای آنکه آن پست را از دست ندهد هر کاری می کند و اصلا هم برایش مهم نیست چه بر سر این تیم مردمی می آید.سکوت این افراد موجب می شود تا آدم های خلق الساعه بیایند و مدیرعامل شوند.

مصطفوی بیان داشت: هیات مدیره باشگاه استقلال و حتی باشگاه پرسپولیس واقعی نیست و افراد آن عصاره های فوتبال نیستند و افرادی هم که آنجا فوتبالی هستند حرفی نمی زنند مبادا پست شان را از آنها بگیرند و همین سکوت و حرف شنوی آنها موجب می شود که یک آدمی که اصلا در ورزش نبوده بیاید رییس هیات مدیره استقلال شود.

بازیکن سالهای دور باشگاه استقلال افزود: هیات مدیره باشگاه استقلال و پرسپولیس نه از دل ورزش که از دل اقتصاد و سیاست بیرون آمده است و پایه گذار این نوع آمد و رفت ها آقای علی آبادی بود. در هیات مدیره استقلال برخی افراد بلند پرواز و به دنبال ریاست هیات مدیره و مدیرعاملی هستند.در همین هیات مدیره از سه ماه قبل علیه افشارزاده باند درست کردند.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس با انتقاد از برخی افراد که اطراف وزیر ورزش و جوانان قرار دارند و به او مشاوره های غلط می دهند گفت: یک نفر مثل عبدالحمید احمدی که شاید تاثیراتی روی وزیر داشته باشد افرادی را برای پست های مختلف ورزش و همین دو باشگکاه معرفی می کند که آنها ورزشی نیستند و اخیرا هم که یکی از چهره های خاص رسانه ای که دوست خودش است را به صندوق حمایت از پیشکسوتان برده است. این نوع مشاوره های غلط و معرفی کردن های خطی، استقلال و پرسپولیس و دیگر بخش های ورزش را به مرز نابودی می کشاند.

مصطفوی اضافه کرد: آدم های متشخصی در ورزش و در فوتبال هستند اما آقایان دنبال افراد خنثی مثل معینی هستند. در باشگاه پرسپولیس همکاشانی و زادمهر حرفی نمی زنند. کلا آدم هایی که اهل حرف زدن باشند و منتقد، در سایه قرار می گیرند.

وی در بخش دیگری از انتقادات خود گفت: در باشگاه استقلال باید افرادی چون زمانی و جهانیان باشند تا اگر به آنها گفتند فلانی مدیرعامل شود نگویند این آقا از کجا آمده که مدیر استقلال شود؟چگونه است که ناگهان فردی بنام حسنی خو مدیر باشگاه استقلال می شود؟ این تصمیمات کجا گرفته می شود و چه افرادی به وزیر ورزش و جوانان مشاوره می دهند؟مهمترین پست ورزش ما بعد از ریاست فدراسیون فوتبال و دبیری فدراسیون فوتبال، مدیریت در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است و باید آدم های بزرگی در این مناصب قرار بگیرند.

مصطفوی در پایان درباره عملکرد منصوریان در استقلال گفت: شاید عملکرد او خوب نباشد اما آقایانی که تا دیروز در هیات مدیره استقلال دنبال این مربی می دویدند باید از او حمایت کنند؛ حتی اگر همه بازی ها را ببازد. منصوریان بچه خوبی است و فوتبالیست بزرگی هم بود و در زمان ریاست خود من بهترین بازیکن ایران لقب گرفت. باید به او زمان بدهند تا کار کند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.