ندا ۷ ساله قربانی مرد شیطان صفت شد

۱۳۹۷-۰۱-۱۶ حوادث

ندا ۷ ساله قربانی مرد شیطان صفت شد

 ساعت ۹ شامگاه ۱۰ فروردین ماه امسال پدر نگرانی در تماس با پلیس از ناپدید شدن دختر ۷ ساله اش به نام ندا خبر داد و تیمی از ماموران برای پیدا کردن این دختربچه وارد عمل شدند.

تحقیقات پلیس مشهد ادامه داشت تا اینکه ساعت ۲۴ همان شب یک کیسه مرموز در یکی از خیابان های شهرک شهید رجایی پیدا شد و زمانیکه رهگذری خود را به نزدیکی کیسه سیاه رفت متوجه جسد دختربچه داخل آن شد.

همین کافی بود تا ماموران با حضور در محل مشاهده کردند دختربچه گمشده به قتل رسیده و عامل جنایت جسد او را در خیابان رها کرده است.

بررسی های اولیه مشخص شد که یک ساک قرمز پلاستیکی و کفش های این دختربچه ناپدید شده و دختر ۷ ساله برای خرید نان از خانه شده بود که به قتل رسیده است.

 

عملیات گسترده ای آغاز شد و با وجود سرنخ های به جا مانده در صحنه جرم تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی ماموریت رسیدگی به پرونده را به دست گرفتند و خیلی زود عامل این جنایت سیاه که مرد میوه فروشی است دستگیر شد.

قاتل شیطان صفت که متاهل و صاحب بچه است پس از دستگیری گفت: دختر بچه را در خیابان دیدم و ناگهان شیطان به سراغم آمد و پس از ربودنش اقدام به آزار و اذیتش کردم و در حالیکه گریه می کرد خواستم تا به کسی حرفی نزد که عنوان کرد به خانواده اش می گوید که با او چه کار کردم به همین خاطر از ترس لو رفتنم او را کشتم و جسدش را در یک کیسه بزرگ گذاشته و در خیابان رها کردم.

بنا به این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی مشهد قرار گرفته است.

رکنا 

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۰۱-۱۶ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.