اگر در نوروز ۲ بار تخلف کنید، ماشینتان ۷۲ ساعت توقیف می‌شود!

۱۳۹۶-۱۲-۲۹ جامعه

اگر در نوروز ۲ بار تخلف کنید، ماشینتان ۷۲ ساعت توقیف می‌شود!

 خودرو رانندگانی که در طول ایام نوروز ۲ تخلف حادثه‌ ساز را مرتکب شوند، به مدت ۷۲ ساعت توقیف می شود.

سردار محمدرضا مهماندار گفت: برای همین منظور رفتارهای ترافیکی خودروها در بزرگراه های شهر تهران از طریق دوربین های ثبت تخلف ثابت و سیار کنترل و ثبت می شود.

او با اشاره به خلوتی بزرگراه ها و معابر اصلی پایتخت در ایام نوروز، اظهار کرد: علاوه بر دوربین های کنترل سرعت ثابت موجود در سطح شهر تهران، برای پوشش بیشتر در ۴۰ نقطه بزرگراهی نیز دوربین های ثبت تخلف سیار توسط پلیس راهور پایتخت مستقر شده است.

رییس پلیس راهور پایتخت با تاکید بر اینکه رفتارهای ترافیکی و حادثه ساز رانندگان در ایام نوروز به دقت رصد می شود، گفت: خودرو رانندگانی که دراین ایام ۲ تخلف حادثه ساز مرتکب شوند، به مدت ۷۲ ساعت توقیف می شود.

سردار مهماندار در ادامه با اشاره به اینکه طرح های ترافیکی پایتخت در ایام نوروز اجرا نمی شود، گفت: برای سهولت ترددهای درون شهری شهروندان و گردشگران، طرح ترافیک و زوج و فرد تا ۱۳ فروردین در پایتخت اجرا نمی شود.

او با اشاره به اینکه برای همین منظور دوربین های نظارتی طرح ترافیک خاموش شدند، افزود: دوربین‌های هوشمند محدوده های طرح ترافیک و زوج و فرد پس از ۱۴ روز، ساعت ۶:۳۰ صبح روز سه‌شنبه(۱۴ فروردین) دوباره فعال می‌شود.

ایرنا

(Visited 1,241 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۲-۲۹ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.