جزییات دستگیری «استاد ارژینا» !

۱۳۹۵-۰۵-۱۵ حوادث

جزییات دستگیری «استاد ارژینا» !

زن ۳۳ ساله که با معرفی خود به نام استاد ارژینا به بهانه بازگشایی طلسم و بخت گشایی از طریق یک سایت از زوج ها و زنان کلاهبرداری می کرد، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش مهر ، نهم اردیبهشت امسال زن و شوهری با مراجعه به کلانتری ۱۲۳ نیاوران به مأموران اعلام کردند که برای حل مشکل خانوادگی خود از طریق اینترنت با سایتی مربوط به خانمی به نام “ارژینا” آشنا شده و برای دریافت جادو و طلسم مشکل گشا ، چند میلیون تومان به این شخص پرداخت کرده اما با انجام کامل تمامی اقدامات گفته شده از سوی فروشنده طلسم و جادو ، هیچگونه تغییری در کاهش مشکلاتشان مشاهده نشده و این خانم نیز حاضر به پس دادن پول نیست.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “کلاهبرداری” و به دستور دادیار شعبه سوم دادسرای ناحیه یک تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

زن و شوهر جوان شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهارات خود ادعا کردند: از طریق اینترنت، با وبلاگ خانمی به نام استاد “مرسانا ارژینا” به نشانی www. Mresana.***.ir آشنا شدیم. او در سایت خود ادعا کرده بود که با طلسم و جادو می تواند مشکلات افراد را رفع کند. برای حل مشکل خانوادگی خود ، از طریق تماس با شماره تلفن درج شده در داخل وبلاگ با این خانم تماس گرفته و فرد پاسخگو عنوان کرد در قبال دریافت مبالغی می تواند با جادو و طلسم، مشکلات ما را حل کند.

با این انگیزه و اطمینان ، برای خرید طلسم و جادو اعلام آمادگی کرده و در مرحله اول با دریافت دو میلیون تومان، صفحه ای فلزی منقوش به تعدادی اشکال و نقوش نامفهوم از طریق پیک برای ما ارسال شد و ا مرسانا ارژینا طی تماس تلفنی گفت که این صفحه را در منزل خود نگهداری کنیم تا گرفتاری هایمان برطرف شود.

این زن و شوهر جوان در ادامه شکایت خود عنوان کردند: به علت ندادن نتیجه، در تماس با استاد طلسم ، وی درخواست مبالغ دیگری برای طلسم های تکمیلی می کرد و در قبال دریافت مبلغ ۷ میلیون تومان، هر بار اشیاء متفاوتی اعم از پارچه های حاوی جملات نامفهوم، مایعات و مواد مختلف از طریق پیک برای ما ارسال می کرد. وقتی هیچکدام از مشکلات ما با این طلسم و جادوها برطرف نشد، به این خانم اعتراض کرده اما او ضمن فحاشی دیگر پاسخگوی تماس های تلفنی ما نشد.

با آغاز رسیدگی به پرونده و با بررسی محتویات داخل وبلاگ www. Mresana.***.ir مشخص شد که خانم مرسانا ارژینا با تبلیغاتی اعم از طلسم جذابیت و جلب توجه ، طلسم بخت گشا و کارگشا ، طلسم عشق و محبت ، باطل کردن سحر و زبان بند و رفع گرفتاری و مشکل اقدام به کلاهبرداری از دو شاکی پرونده و تعداد دیگری از شهروندان کرده است.

سرانجام با انجام اقدامات پلیسی، هویت واقعی استاد مرسانا ارژینا به نام سمانه . ز ۳۳ ساله ساکن سیدخندان – خیابان ابوذر غفاری شناسایی و دستگیر شد.

در ادامه تحقیقات و با بررسی تراکنش مالی حساب های بانکی متهم ، کارآگاهان موفق به شناسایی تعدادی دیگر از شکات و مالباختگانی شدند که دقیقا به همین شیوه و شگرد، مورد کلاهبرداری قرار گرفته بودند.

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند ، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبربه خبرنگار مهر گفت: با توجه به شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان و دیگر اسناد و مدارک بدست آمده ، به دستور مقام قضایی بلاگ متهم مسدود و زن جوان برای انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است. لذا از شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفتند دعوت می شود تا برای طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اتوبان شهید صدر ( مسیر شرق به غرب ) – ابتدای خیابان قلندری شمالی مراجعه کنند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۱۵ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.