برنامه ورزشکاران ایران در روز اول المپیک؛ دو خانم استارت می زنند

۱۳۹۵-۰۵-۱۵ ورزش

برنامه ورزشکاران ایران در روز اول المپیک؛ دو خانم استارت می زنند

نجمه خدمتی و الهه احمدی بعنوان اولین نمایندگان کاروان ورزشی کشورمان بامداد شنبه در بازیهای المپیک ٢٠١۶ ریو به مصاف حریفان خود می روند.

 به گزارش ۲۴، در حالیکه سی و یکمین دوره بازیهای المپیک از جمعه و با برپاپی مراسم افتتاحیه بازیها رسما آغاز می شود اما مسابقات فوتبال این دوره از بازیها از دو روز پیش در بخش مردان و زنان شروع شده است.

رقابت های ورزشکاران ایران در المپیک ریو از فردای افتتاحیه آغاز خواهد شد و اولین نمایندگان کاروان ورزشی کشورمان در بازیهای المپیک ٢٠١۶ ریو نجمه خدمتی و الهه احمدی هستند که ساعت ٨:٣٠ صبح شنبه به وقت ریو برابر با ساعت ۱۶ به وقت ایران و در مسابقات تفنگ ١٠ متر بادی در مرحله مقدماتی به مصاف حریفان خود می روند.

در اولین روز رسمی بازیها به جز خدمتی و احمدی، نمایندگان دوچرخه سواری، تنیس روی میز، قایقرانی و بوکس رقابت‌های خود را شروع می کنند.

در تنیس روی میز نیز نوشاد و نیما عالمیان و ندا شهسواری در بخش انفرادی مسابقات خود را آغاز خواهند کرد. از ساعت ۱۶:۳۰ مرحله مقدماتی زنان و مردان و بخشی از دور اول زنان برگزار خواهد شد.

در دوچرخه سواری و در ماده استقامت جاده سه رکابزن ایران آروین گودرزی، میرصمد پورسیدی و قادر میزبانی از ساعت ۱۷ مسابقه خود را آغاز خواهند کرد.

در قایقرانی و در روئینگ تک نفره مهسا جاور به آب می زند. دور مقدماتی روئینگ تک نفره از ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.

و بالاخره در بوکس و در وزن ۸۱ – کیلوگرم تنها نماینده ایران روی رینگ خواهد رفت تا نخستین مسابقه خود را بر گزار کند. دور مقدماتی وزن ۸۱ – کیلوگرم از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز خواهد شد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۱۵ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.