دلار بازار تهران را شگفت زده کرد

۱۳۹۶-۱۲-۲۱ اقتصاد

دلار بازار تهران را شگفت زده کرد

 دلار امروز سکوت خود را شکست و با رشد ناگهانی ۳۱۲ تومان به ۴ هزار و ۸۰۵ تومان رسید؛رشدی که بازارهای دیگر را هم شگفت زده کرده است.

به گزارش خبرآنلاین،در بازار معاملات امروز تهران دلار آمریکا بعد از سه هفته حرکت بطئی و کاهشی،مجددا در مسیر افزایش قرار گرفت.این افزایش قیمت دلار در صرافی های بانکی هم اتفاق افتاد و هر دلار آمریکا ۴ هزار و ۷۹۰ تومان نرخ گذاری شد.

دلار در بازار سلیمانیه نیز با ۳۳ تومان افزایش ۴ هزار و ۸۳۲ تومان شد.

به دنبال افزایش قیمت دلار،یورو هم ۱۸۳ تومان گران تر از دیروز ۵ هزار و ۸۱۱ تومان به فروش رفت.

امروز پوند انگلیس ۶ هزار و ۸۸۷ تومان به فروش رفت که نسبت به روز گذشته ۳۱ تومان افزایش یافت.

در بازار طلا با وجود کاهش نرخ اونس در بازار جهانی،هر مثقال طلا با ۳ هزار تومان افزایش به ۶۵۶ هزار و ۸۰۰ تومان رسید. به دنبال افزایش قیمت مثقال،هرگرم طلای ۱۸ عیار هم ۱۵۱ هزار و ۶۳۲ تومان به فروش رفت.

در بازار سکه هم این افزایش ها سرایت کرد.سکه طرح امامی با ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش به یک میلیون و ۵۹۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.سکه طرح قدیم ۲ هزار تومان گرانتر از دیروز شد و یک میلیون و ۵۷۰ هزار تومان قیمت گذاری شد.

نیم سکه با ۷ هزار تومان افزایش ۷۷۰ هزار تومان شد و ربع سکه با ۲ هزار تومان کاهش ۴۸۶ هزار تومان قیمت خورد.سکه گرمی امروز ۱۱ هزار تومان افزایش یافت و ۳۴۵ هزار تومان شد.

افزایش قیمت سکه در بازار آتی هم اثر خود را گذاشت و هر قطعه سکه بهار آزادی برای تحویل در آبان یک میلیون و ۶۷۴ تومان افزایش یافت.

به دنبال افزایش قیمت دلار شاخص بورس با ۱۶۵ واحد افزایش ۹۶ هزار و ۱۹۴ رسید.قیمت هر بیت کوین هم ۹هزار و ۸۰۷ دلار شد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۲-۲۱ اقتصاد
  1. با سلام نمی دانم مردم ما تا کی باید ناتوانی تیم اقتصادی دولت را تحمل کنند. از مجلس محترم درخواست اقدام انقلابی داریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.