دعوت ویژه اروپایی ها از کاپیتان نکو

۱۳۹۵-۰۵-۱۳ ورزش

دعوت ویژه اروپایی ها از کاپیتان نکو

مسئولان برگزاری دیدار دوستانه دو غول فوتبال جزیره در گوتنبرگ سوئد تصمیم دارند از زحمات کاپیتان سابق تیم ملی در حین برگزاری این دیدار قدردانی کنند.

به گزارش ۲۴، تیم های آرسنال و منچسترسیتی در ادامه بازی های پیش فصل خود یکشنبه هفته آینده در شهر گوتنبرگ سوئد به مصاف هم خواهند رفت که برگزاری این دیدار بر عهده شرکتی با مدیران ایرانی مقیم سوئد است.
برگزارکنندگان این بازی بزرگ به محض این که مطلع شدند جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی از دنیای فوتبال خداحافظی کرده تصمیم گرفتند با دعوت از این چهره سرشناس فوتبال ایران در مراسمی خاص از زحمات او در سال های حضورش در فوتبال ایران و تیم ملی قدردانی کنند از همین رو دعوتنامه این بازیکن را به تهران ارسال کردند تا نکونام مهمان ویژه جنگ غول های فوتبال جزیره باشد.
یکی از مسئولان ایرانی برگزار کننده این دیدار در تایید این خبر گفت:« تنها مشکل در راه انجام این کار بزرگ مساله ویزای سفر نکونام به اروپا است چون تصور می شد اقامت نکونام در اسپانیا هنوز اعتبار داشته باشد اما گویا مهلت آن به پایان رسیده است. در صورتی که مشکل ویزا حل شود جواد در ورزشگاه گوتنبرگ حاضر خواهد بود. تصمیم داریم بازی با حضور نکونام در زمین و دادن توپ بازی توسط او به کاپیتان های آرسنال و منچسترسیتی آغاز شود ضمن این که بین دو نیمه بازی از این ملی پوش باسابقه فوتبال ایران و آسیا تجلیل شود».


البته برای این بازی از کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران هم دعوت به عمل آمده بود اما این مربی به دلیل مشکلات خانوادگی از این اقدام خودداری کرد تا تنها جوادنکونام از ایران به عنوان مهمان ویژه حضور داشته باشد تا ایرانی های مقیم سوئد برای کاپیتان سابق و رکوردار بازی ملی در ایران تجلیل و قدردانی ویژه ای داشته باشند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۱۳ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.