انتقاد آیت‌الله نوری همدانی از حجاب نامناسب در کشور

۱۳۹۶-۱۲-۱۴ سیاست

انتقاد  آیت‌الله نوری همدانی از حجاب نامناسب در کشور

یکی از مراجع تقلید گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچ‌گونه مذاکره و صحبتی با دشمنان انقلاب اسلامی که جزء کفار هستند ندارد، چراکه هیچ زمانی اسلام و کفر در یک جبهه قرار نخواهند گرفت.
 آیت‌الله حسین نوری همدانی  در دیدار با جمعی از پاسداران نیروی دریایی، حفاظت و نیروی زمینی سپاه، با  اشاره به اینکه غیرت و عزت اسلامی با خون شهدا ثابت شده است، بیان کرد: انقلابی بودن و انقلابی ماندن یکی از نکاتی است که امروزه برای تمام مردم جمهوری اسلامی واجب است، زیرا دشمن از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همواره درحال توطئه علیه نظام جمهوری اسلامی است.
وی با بیان اینکه با قدرت گرفتن اسلام در جمهوری اسلامی کشور‌های استعمارگر آمریکا، انگلیس و فرانسه احساس ترس کرده‌اند، ابراز کرد: قیام امام خمینی (ره) در راستای خارج کردن مسلمانان از زیر ظلم و ستم کفار بوده است.
وی با اشاره به اینکه حفظ اسلام به عنوان نخستین رکن انقلاب برای تمام افراد واجب است، بیان کرد: یکی از مباحثی که در اسلام به آن تاکید شده است مسئله حجاب است که متاسفانه امروزه در جامعه متناسب با شرایط اسلام رعایت نمی‌شود.
آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه مردم و ولایت فقیه دیگر ارکان انقلاب اسلامی هستند، اظهار کرد: بنا به گفته امام خمینی (ره) تمام این کشور متعلق به مردم است و همه مسؤولان وظیفه دارند خدمت‌گذار این مردم باشند.
وی با اشاره به اینکه مردم باید به عنوان یکی از ارکان اساسی انقلاب اسلامی باید همیشه در صحنه حاضر باشند، عنوان کرد: در زمان غیبت معصومین مردم وظیفه دارند از، ولی فقیه پیروی کنند و، ولی فقیه نیز باید عالم، باتدبیر و شجاع باشد که خوشبختانه مقام معظم رهبری دارای تمام این خصلت‌ها است.
وی با بیان اینکه انتظار ظهور، ایمان و عقیده مسلمانان است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی یک انقلاب مادی نیست بلکه یک انقلاب مذهبی بوده و در راستای فراهم کردن زمینه‌های ظهور امام زمان (عج) تلاش می‌کند.
این مرجع تقلید با اشاره به اینکه مذاکره میان اسلام و کفر هیچ معنایی ندارد، یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران هیچ گونه مذاکره و صحبتی با دشمنان انقلاب اسلامی که جزو کفار هستند ندارد، زیرا هیچ زمانی اسلام و کفر در یک جبهه قرار نخواهند گرفت.
منبع: ایسنا

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۲-۱۴ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.