دایی در افتتاحیه فروشگاهش چه گفت؟

۱۳۹۵-۰۵-۱۲ ورزش

دایی در افتتاحیه فروشگاهش چه گفت؟

سرمربی تیم نفت گفت:  با انتشار قراردادها موافق نیستم.

به گزارش ۲۴، علی دایی درباره انتشار رقم قراردادها اظهار داشت:درآمدهای فوتبالی چه ربطی به تجارت خارجی من دارد. ۲۵ سال در حال تجارت هستم و خداراشکر همیشه در این راه بودم و ربطی به فوتبالم ندارد. با انتشار قراردادها موافق نیستم این یک امر خصوصی است که در همه جای دنیا مخفی است و فقط در مملکت ما چنین  اتفاقی می افتد.

وی درباره اینکه چرا در این دولت فوتبال زیره ذره بین رفته و اینقدر حساسیت روی قرارداد فوبتالیست های ایجاد شده بیان داشت: برای مدیران  ما فرقی نمی کند. درباره قراردادها که فقط بسته می شود و پرداخته می شود از سوی باشگاه، من بالای ۵۰، ۶۰ درصد از قراردادم را از باشگاه صبا طلبکارم از همه باشگاه ها طلب دارم. این رقم ها فقط عنوان می شود و من تنها طلبکار فوتبال نیستم هرکسی در فوتبال قرارداد می بندند طلبکار است اما اداره مالیات این حرف ها سرش نمی شود و کاری ندارد ما چقدر پول می گیریم براساس این مبالغ اعلام شده از ما مالیات می گیرند.

دایی درباره اینکه چرا فقط قرارداد فوتبالی ها اعلام می شود و دیگر رشته های ورزشی مثل والیبالیست ها قراردادشان افشا نمی شود گفت: چرا کار اشتباه مان را تعمیم دهیم. این همه آدم ها هستند در کشورمان پول های آنچنانی در می آورند چرا آنها اعلام نمی شود در فوتبال ما فوق فوقش بهترین فوتبالیست یک و نیم میلیارد در می آورد ولی در  کشورمان درآمد هفتگی آنها یک ونیم میلیارد است. هرکسی هم که زحمت می کشد و پول در می آورد حقش است. بخواهیم نخواهیم فوتبال ورزش اول دنیاست.

وی درباره اینکه از وقتی که سیاسیون وارد ورزش شدند فوتبال زیر سوال رفته و در این چهار، پنج سال اخیر اینقدر ذره بین روی فوتبال گذاشته اند خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم فوتبال حرف اول را می زند شما نگاه کنید یک سیاستمدار حتی اگر هرکاری هم بکند مثل یک فوتبالیست معمولی به چشم نمی آید.

سرمربی نفت درباره اینکه بازیکنانی مثل رضاییان و طارمی لژیونر می شوند و سپس برمی گردند عنوان کرد: من نمی دانم برای بازیکنان در ترکیه چه اتفاقی افتاده و چرا رفتند و چرا برگشتند.

دایی درباره مطالباتش از پرسپولیس اذعان داشت: مطالباتم از این تیم به قوت خود باقی است و هنوز پرداخت نشده است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۱۲ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.