پروژه ساخت پلاسکو‌ متوقف شد

۱۳۹۶-۱۲-۱۳ جامعه

پروژه ساخت پلاسکو‌ متوقف شد

 ایلنا نوشت: به دنبال مسدود شدن راه ورودی کارگاه ساخت پلاسکو، عملیات خاک‌برداری از سوی پیمانکار بنیاد مستضعفان متوقف شد.

در پی عدم همکاری و کارشکنی گروهی از کسبه ساختمان ۵ طبقه پلاسکو،‌ عوامل مسئول شهری با نصب بلوک‌های بتنی و پلمپ کارگاه مانع اجرای عملیات خاک‌برداری و جابه‌جایی نخاله‌ها شدند.

سرپرست کارگاه «ساخت پلاسکو» در خصوص اهم اقدامات انجام شده به‌جز تجهیز کارگاه‌ها گفت‌: در پی آغار عملیات اجرایی در ساخت ساختمان پلاسکو از دهه فجر تا‌کنون جهت بررسی وضعیت لایه‌های خاک و عملیات ژئو تکنیک ۸ گمانه دستی با ۴۸ نمونه‌برداری خاک به عمق ۳۵ متر و ۸گمانه ماشینی با۹۰ نمونه‌برداری به عمق ۹۰ متر وهمچنین ۳هزار متر مربع خاک برداری صورت گرفته است‌ .

عبیدی افزود‌: هفته گذشته در یک اقدام اعلام نشده قبلی با استقرار بلوک‌های بتنی کارگاه تا اطلاع ثانوی پلمپ و عملیات خاک‌برداری متوقف و متاسفانه حتی امکان تخلیه کامل ماشین آلات مستقر در کارگاه هم فراهم نشد.

بنابراین گزارش همانطور که بارها بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اعلام کرده است، عدم همکاری و هماهنگی همه مسئولان موثر و کسبه ‌ساختمان پلاسکو نتیجه‌ای جز به تاخیر افتادن اجرای پروژه نخواهد داشت‌.

اجرای این پروژه به عنوان یک خواست ملی تنها در سایه همکاری و همدلی همه مسئولان امر و کسبه ‌پلاسکو امکان پذیر خواهد بود و بنیاد مستضعفان به تنهایی و بدون این همکاری امکان اجرای پروژه در زمان تعیین شده و تعیین تکلیف ذی‌نفعان در دسترسی به حقوق خود را نخواهد داشت و بدیهی است بنیاد مسئولیتی در قبال این تاخیرات نخواهد داشت‌.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۲-۱۳ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.