لپ‌تاپ اچ‌پی فقط دو دلار

۱۳۹۵-۰۵-۱۲ دنیای فناوری

لپ‌تاپ اچ‌پی فقط دو دلار

شرکت اچ‌پی از بروز نقص فنی در وب‌سایت فروشگاه آنلاینش که باعث شده‌بود کاربران لپ‌تاپ‌های گران‌قیمت این شرکت را به قیمت دو دلار خریداری کنند،‌معذرت‌خواهی کرد.

براساس گزارش BBC، لپ‌تاپی که قیمت اصلی آن ۲۳۷۸ پوند است براثر این اشتباه در وب‌سایت اچ‌پی با قیمت ۱.۵۸ پوند نمایش داده‌شد.

در پی بروز این نقص شرکت اچ‌پی فروشگاه آنلاین خود را در بریتانیا غیرفعال ساخت تا خطا را رفع کند و اعلام کرد سفارش‌های دو دلاری که تا پیش از رفع نقص انجام گرفته‌بودند را لغو کرده‌است.

شرکت اچ‌پی در وب‌سایت خود اعلام کرد ما از صمیم قلب بابت هرنوع نارضایتی که برای مشتریان خود ایجاد کرده‌ایم عذرخواهی می‌کنیم. در طول روزهای پایانی هفته گذشته گروهی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی از بهره‌برداری از قیمت پایین این لپ‌تاپ اچ‌پی و سفارش آنلاین آن خبر دادند.

اما به گفته گروه حقوق مشتریان Citizens Advice، خرده‌فروشان درصورتی که در حوزه مسئولیت خود دچار اشتباهی صادقانه شوند،‌این حق را دارند که سفارش‌های آنلاینی که در حین بروز این خطا انجام گرفته‌اند را لغو کنند.

شرکت اچ‌پی اعلام کرد مبالغ پرداخت شده توسط مشتریان را باز خواهد‌گرداند. این شرکت اعلام کرد به واسطه بروز خطا در فرایند پردازش وب‌سایت، قیمت کالاها به اشتباه به نمایش درآمده‌اند که این خطا اکنون برطرف شده و سفارش‌های مرتبط با آن لغو شده‌اند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۵-۱۲ دنیای فناوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.