یکی از مسئولان ستادهای انتخاباتی محمود احمدی نژاد: حساب شما را از دلسوزان انقلاب جدا کرده‌ام.

۱۳۹۶-۱۲-۰۸ سیاست

یکی از مسئولان ستادهای انتخاباتی محمود احمدی نژاد: حساب شما را از دلسوزان انقلاب جدا کرده‌ام.

 ایسنا نوشت: یکی از مسئولان ستادهای انتخاباتی محمود احمدی نژاد از وی اعلام برائت کرد.

متن نامه سرگشاده حمیدرضا موسوی مسئول ستادهای انتخاباتی محمود احمدی‌نژاد در اعلام برائت از وی به این شرح است:

«بسمه تعالی

جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد

سلام علیکم

در روزهای گذشته شاهد نامه پر از نیش و کنایه شما به رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی بودم. نامه شما حاوی مطالبی بود که در این روزهای غربت حزب‌الله، داغ جدیدی بر دلم گذاشت.

تا قبل از نامه مذکور، دعای شب و روزم این بود که به اشتباهات خود پی ببرید و باز همان احمدی‌نژادی شوید که به خاطر آرمان‌های مشترکمان در سال ۸۴ و ۸۸ برای موفقیت شما سنگ تمام گذاشتم و با گوشواره‌های نذری مادران شهدا و پول تو جیبی خودم ، ستادهای شما را بر پا کردم. بعد از انتخابات بدون هیچ چشم‌داشتی، خوشحال از این که گفتمان انقلاب پیروز عرصه انتخابات شده، برگشتم سراغ کار و زندگی خودم .

متاسفانه در ماه‌های گذشته، مواضع و سخنان عجیب شما موجب خرسندی دشمنان این نظام و ملت شده است. تا آنجا که رسانه‌های وابسته به منافقین که دستشان آغشته به خون بهترین جوانان این ملت است، سخنان شما را تیتر اول خود می‌کنند.

آقای احمدی نژاد! مقدار زحمت و خون دلی که برای برپایی و مدیریت ستاد شما خورده‌ام از تصور شما خارج است. من از همان پابرهنگان و کوخ نشینان هستم که به فرموده امام ولی نعمت انقلابیم. ولی از همان امام عزیز و سفر کرده آموخته‌ایم که طلبکار انقلاب نباشیم. من همواره خود را بدهکار این نظام می‌دانم و خود را در برابر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اصلا به حساب نمی‌آورم.

آقای دکتر! من از همان قشری هستم که شما دم از اجرای عدالت برای ما می‌زنید، ولی از امام عزیزمان آموخته‌ایم که عدالت منهای ولایت عین طاغوت است! ولی ظاهرا شما برای کمک به آزادی دوستان معلوم‌الحال خودتان راهی غیر از راه ولایت را برگزیده‌اید که البته راه شیطان است.

اینجانب مسئول ستادهای انتخاباتی شما در تهران و شهرهای مختلف، از مواضع ضد انقلابی شما اعلام برائت می‌کنم و از این به بعد حساب شما را از دلسوزان انقلاب جدا کرده‌ام.

و مؤکداً توصیه می‌کنم با ادامه‌ این روند بیش از این اعمال صالحه‌ خود را در خدمت به محرومان، تباه نکنید.

وَ مَن یَکْفُرْ بِالْإِیمَانِ فَقَدْ حَبِطَ عَمَلُهُ وَ هُوَ فِی الْآخِرَهِ مِنَ الْخَاسِرِینَ

وَ سَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبُونَ
حمیدرضا موسوی مسئول ستادهای انتخاباتی محمود احمدی نژاد»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۲-۰۸ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.